Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ольга Сумська розвінчала міфи щодо конкуренції на зніманнях серіалу "Дві матері"

Акторка та головний режисер серіалу Євген Баранов завітали до студії "Сніданку з 1+1".

Зовсім скоро на каналі "1+1" відбудеться прем’єра нового українськомовного серіалу "Дві матері", зірки якого нещодавно розповіли про своє ставлення до сурогатного материнства.

Напередодні виходу стрічки до студії "Сніданку з 1+1" завітала виконавиця одної з головних ролей Ольга Сумська та головний режисер і креативний продюсер стрічки Євген Баранов. Вони розповіли про подробиці роботи над новою мелодрамою, яка занурить глядача у центр протистояння  двох головних героїнь, рідної та сурогатної мами маленького хлопчика.

Дві Матері_7
прес-служба каналу "1+1"

Ольга Сумська поділилася враженнями від співпраці з режисером Євгеном Барановим та розвінчала міфи про те, що на знімальному майданчику серіалів завжди панує конкуренція між акторами.

"У нас з Женею абсолютна синергія, взаємоповага та розуміння. Він зміг налаштувати прекрасну роботу на майданчику. Глядачі побачать майже усіх своїх улюбленців: Ірму Вітовську, Кирила Дицевича, Миколу Боклана, Віталіну Біблів, Олю Атанасову, Зоряну Марченко, Михайла Пшеничного. Ні про яку конкуренцію тут і говорити не можна, адже усі актори доповнюють один одного", - зазначила Сумська.

Дві Матері_2
прес-служба каналу "1+1"

Також Євген Баранов розповів, що серіал "Дві матері" про те, як люди по-різному долають складнощі на своєму життєвому шляху: хтось із героїв переживає втрату коханого через прагнення побудувати нові стосунки, а хтось хоче помсти. Він запевнив, що тема сурогатного материнства не злякала його, а навпаки підштовхнула до роботи над стрічкою.

"Сурогатне материнство у нашій стрічці – це спосіб вирішення проблеми. Героїня Ольги Сумської фактично допомагає своєму сину та його обраниці вирішити проблему з тим, що Марта не може мати дітей. Ми покажемо у стрічці з одного боку чисте материнство, а з іншого те, на що це прекрасне почуття спроможне підштовхнути жінку", - заявив Євген.

Дві Матері_1
прес-служба каналу "1+1"

Окрім того, головний режисер та креативний продюсер стрічки за лаштунками розповів про те, як знімаються екстремальні сцени в кіно. Наприклад, у серіалі "Дві матері" на початку історії один із героїв, роль якого виконав Кирило Дицевич, потрапляє в аварію під час погоні на мотоциклі.

Дві Матері_5
прес-служба каналу "1+1"

"Зазвичай, успіх трюкових знімань пов'язаний із тривалою підготовкою. Імпровізувати на знімальному майданчику під час таких сцен немає часу. Ми розуміли, що сцена аварії є кульмінацією в пролозі нашої історії і вимагає особливої ​​уваги. Ми підготували розкадрування, уважно проаналізували наші виробничі можливості, в результаті прийшли до того, що цю сцену будемо знімати чотирма різними способами. Кирило Дицевич з тих артистів, які все рвуться робити самі. Він самостійно керував мотоциклом під час екстремальних знімань: переслідування та обгону", - згадав Євген.

Дві Матері_8
прес-служба каналу "1+1"

Cюжет стрічки розгортається навколо двох молодих жінок, Марти та Зої, долі яких назавжди пов’язала смерть близької людини. Марта – наречена, а Зоя – сестра загиблого талановитого хлопця Сергія. Неспроможна пережити смерть коханого, вагітна Марта втрачає їхню дитину та згодом дізнається про страшний діагноз – безпліддя. До того ж Зоя вважає Марту винною у смерті брата та прагне помститися за це. З часом доля знову переплітає у химерний вузол життя жінок. Між ними знов з’являється один коханий чоловік - багатий спадкоємець імперії ресторанів Андрій Завадський, його мати та одна на двох дитина, яка опинилась у центрі нещадного протистояння двох матерів. Дві жінки спробують з’ясувати, хто з них має більше права на дитину - сурогатна чи рідна мати.

ВідеоРежисер серіалу "Дві матері" та акторка Ольга Сумська розказали про знімання мелодрами

З 16 жовтня на каналі 1+1 стартує серіал-мелодрама "Дві матері". А якими ж були зйомки та атмосфера на майданчик - розкажуть режисер серіалу Євген Баранов та акторка Ольга Сумська.  

Режисер серіалу "Дві матері" та акторка Ольга Сумська розказали про знімання мелодрами

Виробництвом стрічки займається "1+1 Продакшн". 

Прем'єра відбудеться 16 жовтня о 20:45.

Нагадаємо, що саундтреком до серіалу стала легендарна пісня "Очі на піску" у обробці Руслана Квінти, а виконала її переможниця "Голосу країни" Олена Луценко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції