Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ольга Сумська у барвистому вбранні посвітила ніжкою та помізкувала про мовний закон

Артистка поділилася яскравими світлинами.

Українська акторка Ольга Сумська, яка зачарувала своєю архівною фотографією з юності, поділилася з фанами новою порцією яскравих світлин. Автором фото став чоловік Ольги, актор Віталій Борисюк.

На них Сумська зображена на фоні собору "Софія Київська" у ефектному барвистому вбранні. З-під нього знаменитість дещо засвітила ніжку.

Ольга Сумська_3
instagram.com/olgasumska

Світлини Сумська супроводила віршем Дмитра Білоуса "Якщо з українською мовою в тебе, друже, не все гаразд". Таким чином зірка висловила своє ставлення до закону про мову, який ухвалив парламент 25 квітня.

Один з підписників сторінки Сумської зауважив, що у житті Ольга й сама спілкується російською, на що артистка йому відповіла:

"Володію російською і говорю нею, в чому проблема? Сенс поста в тому, щоб співвітчизники поважали державну мову..."

Ольга Сумська_2
instagram.com/olgasumska

Нагадаємо, що парламент України ухвалив законопроект про українську мову. Очікується, що після підписання документу президентом буде створено Інститут уповноваженого із захисту державної мови. Відповідальність за порушення норм закону також передбачена. Втім автори документу запевняють, що всі страшилки про мовний закон, - це неправда. За ґрати нікого не саджатимуть, штрафи відклали на три роки. Передбачили безкоштовні курси української для дорослих. Найбільш пильним око закону про мову буде до посадовців та публічної сфери.

Залиште свій коментар

Вибір редакції