Оля Цибульська поділилася, за що чоловік заплатив їй 10 тисяч доларів

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оля Цибульська поділилася, за що чоловік заплатив їй 10 тисяч доларів

Фото: Прес-служба Олі Цибульської

Також артистка розповіла, як додала до свого райдера фалоімітатори.

Українська співачка Оля Цибульська поділилася, який отримала найбільший гонорар.

Так, у програмі Олександри Кучеренко "33 за 3" артистка поділилася, що її чоловік заплатив їй подвійну суму, а це близько 10 тисяч доларів, аби кохана не працювала у новорічну ніч.

На запитання ведучої, який зворотний бік популярності, виконавиця відповіла: "У тебе майже немає друзів".

Також зірка назвала найбільшу брехню, яку про себе чула. "Ой, головна розлучниця країни. Хоча ні, говоріть", – зазначила Оля.

10 із 10 балів Цибульська поставила собі як співачці, зазначивши, що прийняла і полюбила себе, та оцінила свою сексуальність на 100%.

Крім того, виконавиця назвала найдорожчий подарунок від залицяльника: "Була картина одного відомого художника, яка висіла в Парижі. Один "кавалер" прислав мені її просто так. Я знаю ці подарунки "просто так", тому я її повернула".

Також, знаменитість розповіла, як додала до свого райдера рожевих котів та два фалоімітатори. Виконавиця пояснила це тим, що зрозуміла, що організатори зовсім не читають списку її побажань та вирішила покепкувати. А до 40 років Оля хотіла б придбати літак, аби літати на ньому на концерти.

Нагадаємо, раніше зваблива Оля Цибульська у купальнику похизувалася апетитними формами. Артистка позувала на тлі Середземного моря.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація