Оля Полякова показалася в бікіні та відповіла на хейт щодо її грудей

Оля Полякова показалася в бікіні та відповіла на хейт щодо її грудей

instagram.com/polyakovamusic

Артистка емоційно відповіла підписникам.

Популярна співачка Оля Полякова емоційно відповіла хейтерам.

Так, артистка запостила фото з відпочинку у Франції. На знімку артистка постала у бікіні в квітковий принт. Втім, фоловерів спантеличив бюст зірки.

instagram.com/polyakovamusic

У коментарях юзери писали, що Оля зробила невдалу мамопластику.

  • Ой, який стрьомний силікон! Поганий ракурс для фото!
  • Цицьки, мабуть, силіконові!
  • Боже, скільки ж силікону
  • Фігура реально розкішна!!! Але груди робив рукожопий хірург

У відповідь на це Полякова заявила, що у неї натуральні груди.

Невдовзі виконавиця запостила нове фото у купальнику та відповіла коментаторам.

instagram.com/polyakovamusic

"Бляха муха... Та деякі тут охрініли... від безкарності... Яка вам справа до чужих цицьок, ніг, дупи, морди... Невже людей оцінюють лише по зовнішності... Це ж маячня, коли в цьому світі стало головніше мати цицьки, ніж мізки, дупу, ніж співчуття, губи, ніж власну позицію??? Яка вам різниця, у кого з чого що зроблено, або не зроблено... Невже людина стає гірше, якщо ви знаходите у неї фізичну ваду (на ваш смак)??? Ви розумієте, що зовнішність це чиста смаківщина, і те, що подобається одному, не до смаку іншому, і це взагалі не предмет для суперечки! Я витримаю будь-який хейт і критику... Мені пох, але подумайте про наших дітей і підлітків, ви ж, с*ка, їх теж не шкодуєте, адже самі ейджистські і бодішеймерські коменти лунають із боку жінок!!! Що треба мати в голові, що б писати підлітку ти жирна, страшна і т.д., що потрібно мати в голові і душі... Коротше, набридло вас лікувати, деяким допоможе лише лоботомія... А тим, хто вміє думати... думайте!" – заявила співачка.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова відповіла на хейт щодо лайливої пісні її 16-річної доньки. Артистка зазначила, що завжди підтримуватиме Машу.

Наступна публікація