Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оля Полякова пояснила, чому розуміє колег, які хочуть поїхати до Росії

Оля Полякова пояснила, чому розуміє колег, які хочуть поїхати до Росії

Співачка назвала український шоу-бізнес "своєрідним".

Співачка Оля Полякова, яка зняла молодшу доньку в кліпі-екшені, зізналася, що розуміє тих своїх колег, які хочуть виступати у Росії.

За словами виконавиці, український шоу-бізнес достатньо "своєрідний", і у ньому артисти один одного не підтримують, не ходять одне до одного на концерти. Якщо навіть передаєш запрошення, зізнається Полякова, колеги ігнорують її виступи.

"Це така провінційна риса наших артистів. Деяким колегам здається, що ти відбираєш у них шматок хліба, хоча вони погано розуміють, що п'ять нещасних артистів, які є в Україні, це дуже мало на таку величезну країну. Будемо сподіватися, що вони будуть рости і прагнути спілкуватися одне з одним. Саме тому я розумію колег, які хочуть поїхати в Росію, тому що там артисти один одного підтримують. Там не тільки гроші, як люблять про це говорити. Там ще є визнання", - прокоментувала Полякова, пише "КП" в Україні".

Окрім того, Оля Полякова прокоментувала ситуацію, яка склалася на нацвідборі на "Євробачення", де перемогла MARUV і яку, врешті, не пустили на конкурс.

"З одного боку, артистам кажуть - гастролі в Росії на їхній совісті. Мовляв, їдьте і будете зрадниками. Або ж якщо відмовитеся, то ми вас запишемо в патріоти. Але, з іншого боку, артист чесно виграє конкурс, а йому кажуть: ви нікуди не поїдете. Видайте тоді закон, що українські артисти не мають права гастролювати в країні-агресорі. І тоді кожен з нас подумає, порушувати закон чи ні. По суті, MARUV не порушила жодного закону України і жодного правила "Євробачення", - зауважила артистка.

Полякова також висловила бажання, якщо їй запропонують, представити Україну на "Євробаченні". Однак у нацвідборі зірка брати участь категорично відмовляється.

"А ви мене уявляєте там? Я стою, опустивши голову, а пан Притула з виряченими очима запитує: "Чий Крим?" Я себе в такому форматі не бачу. Треба просто відправляти на "Євробачення" артистів, які рвуть сцену щодня. Давайте вже наступного року мене відправляйте, я поїду і все зроблю", - наголосила знаменитість.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова схвилювала фанів новиною про кір у її колективі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції