Оля Полякова прокоментувала фото доньки з автоматом та скандал з братами Меладзе

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Оля Полякова прокоментувала фото доньки з автоматом та скандал з братами Меладзе

instagram.com/polyakovamusic

Артистка пояснила свої дії.

Популярна співачка Оля Полякова прокоментувала доволі скандальні останні події свого життя.

Приміром, не так давно виконавиця відсвяткувала день народження свого чоловіка Вадима. Родина влаштувала кубинську вечірку. На святкуванні артистка сфотографувала свою доньку Машу з автоматом. Тоді хейтери засипали Олю злісними коментарями, мовляв, що дитині не варто робити фото зі зброєю. У програмі "Світське життя" зірка зазначила, що зброя була несправжня та прокоментувала критику користувачів.

"Я завжди думаю, що я роблю. Це жарт і не треба шукати чорну кішку в темній кімнаті і злочин там, де його немає. Це Куба, нарковечірки, все це було в історії, тому вона була одягнена, як кубинська дівчина. У нас було багато бутафорських різних прикрас для цієї вечірки. Вона взяла цю гвинтівку до рук і мала дуже сексуальний вигляд, попри те, що їй всього 16. А що? І дівчата в 16 можуть бути сексуальні, і за 30 з великим хвостиком теж можуть бути дуже сексуальні", – зазначила артистка.

Крім того, зірка прокоментувала скандал із родиною Меладзе. Так, наприкінці квітня співачка заявила, що Костянтин Меладзе пропонував їй інтим. Нещодавно, брат композитора Валерій прокоментував секс-скандал, назвав Полякову фріком та заявив, що вона все вигадала. Відповідь від української співачки не змусила довго чекати. Зі свого боку, Полякова вирішила задати співаку декілька гострих запитань, зокрема, про Крим.

В інтерв’ю виконавиця відповіла, чи не набридло їй відповідати на різні закиди.

"Цим своїм меседжем я хотіла сказати лише одне – ніколи не мовчіть, якщо вас ображають. Чому це я маю не звертати уваги, коли людина захотіла мене знецінити, захотіла сказати: "Та вона фрік, щось там бреше". Це правда! І я маю право цю правду озвучити. Якби це була неправда, вони б мені зателефонували. Як це круто, що у нашій країні можемо спокійно поговорити, що жодні Меладзе і, мабуть, навіть президент не може нашкодити, якщо правда звучить. Мені лише прикро, що у всьому світі підтримують жертву. В Україні і на пострадянському просторі – жертва завжди винна. Це треба викорінювати", – додала зірка.

Що надихнуло Олю Полякову змінити власний імідж

Що надихнуло Олю Полякову змінити власний імідж

Нагадаємо, не так давно Оля Полякова показалася в бікіні та відповіла на хейт щодо її грудей. Артистка емоційно відповіла підписникам.

Наступна публікація