Оля Полякова розкритикувала вибір Ксенії Мішиної: "Нічого тебе життя не вчить"

Оля Полякова розкритикувала вибір Ксенії Мішиної: "Нічого тебе життя не вчить"

Фото: instagram.com/polyakovamusic

Артистка серед тих, хто не вдоволений фіналом шоу.

Українська співачка Оля Полякова не лишилася осторонь фіналу шоу "Холостячка", у підсумку якого акторка Ксенія Мішина обрала милого серцю чоловіка.

Щоправда, виконавиця опинилася серед тих, хто розкритикував вибір Мішиної. У сторіс своєї сторінки в Instagram Полякова запостила коротке відео, у якому дала оцінку перевазі акторки. Оля вважає, що певно Мішиній подобаються американські гірки.

Любі мої, подивилася "Холостячку". Що хочу сказати. Ну ти, Мішина, і ***. Не можна так, звичайно, про людей. Нічого тебе життя не вчить. Такого пацана прої*** хала. Ну, певно, подобаються тобі американські гірки. Ну що ж, катайся

сказала Оля
Фото: instagram.com/misha.k.ua

Нагадаємо, що минулої п'ятниці відбувся фінал шоу "Холостячка", у якому акторка Ксенія Мішина обирала своє кохання. У зірки серіалу "Кріпосна" був вибір між актором "Ліги сміху" Олександром Еллертом та бізнесменом Олексієм Тригубенком. Врешті, Мішина надала перевагу Еллерту.

Втім, у коментарях юзери висловили своє обурення щодо вибору акторки, мовляв, що "Олексій створений для сімейних стосунків, а Саша – для розваг".

Повʼязані теми:

Наступна публікація