Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оля Полякова розповіла, чому її чоловік "більше не завидний наречений"

Окрім того, Супербілявка поділилася, як відправляла доньку до першого класу.

Співачка Оля Полякова цьогоріч відправила молодшу доньку Алісу до першого класу, йдеться у "Світському житті".

Зіркова мама поділилася, що через щільний гастрольний графік вона навіть не встигла нормально пережити цю подію і готувалася до цього доволі швидко.

 "Я перебуваю у такому гастрольному графіку, що я цього не розумію. Я витратила півтори години на те, що ми пішли до магазину і купили їй все на рік – і штанці, і блузочки, і піджачки, щоб вони не мали до мене жодного діла", - прокоментувала артистка.

Також Полякова додала, що не мала головного болю з тим, до якої школи відправити Алісу і зупинила вибір на тій, до якої ходить її старша донька Марія.

ВідеоОля Полякова: "Я зі своїм чоловіком зробила те, після чого він вже не завидний наречений"

Молодша донька Олі Полякової вже пішла в перший клас, але через надто щільний графік, Оля збирала доньку до школи за 2 години в магазині, купивши все на рік уперед. Чи встигає зіркова мама виховувати дітей та які стосунки має зі своїм чоловіком – дивіться у сюжеті.

Оля Полякова: "Я зі своїм чоловіком зробила те, після чого він вже не завидний наречений"

"У мене дуже гарна школа, там де навчається моя старша донька Маша. Я нічого не обирала, я просто дитину відправила до тієї школи. Бо Маша вже старша, вона ходить сама до школи, мені не треба буде відправляти її з водієм. Візьмуть самокатики і поїдуть до школи", - сказала співачка.

Разом з тим виконавиця, у якої бурхливе гастрольне життя, а у її дітей бурхливе шкільне, не переймається, що у її чоловіка може теж з’явитися бурхливе життя. От як Полякова аргументувала свою впевненість.

"Я так зробила, що він вже не дуже завидний наречений. Тому що всі його статки переписані на мене. Він вже з людини багатої, мільйонера зробився просто хорошою людиною. А просто хороша людина – сьогодні не професія", - сказала Оля.

Нагадаємо, Оля Полякова роздяглася перед Кошовим у комедії Зеленського. Супербілявці дісталася роль пацієнтки пластичного хірурга.

Залиште свій коментар

Вибір редакції