Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оля Полякова розсекретила реакцію чоловіка на своє оголення для чоловічого глянцю

Артистка прокоментувала свою "першу і останню" відверту фотосесію.

Співачка Оля Полякова, яка прикрасила сторінки видання для чоловіків, більше не зніматиметься у таких фотосетах, йдеться у "Світському житті".

Зірка пояснила Катерині Осадчій, чому все ж таки зважилася на такий крок.

"Вже нікуди було тягти далі. Я зараз у шикарній формі. Невже я дарма працюю по 2 години щодня у залі? Невже дарма сиджу на дієті? Невже дарма займаюся своїм здоров'ям? Я своє тіло заробила. Я повинна його була показати, бо не знаю, як я буду виглядати у наступні 10 років. Тому ми швидко це зробили. Думаю, що це остання фотосесія", - каже виконавиця.

За словами Олі її янгольський вираз обличчя на знімках компенсує усе оголення.

До того ж, коханому співачки дуже сподобався такий її експеримент.

"Коли чоловік подивився, то сказав: "Мені ж ніхто не повірить, що я з тобою одружений. Офігенна тьолка!" У мене в родині культ особистості. Ніхто не може мене критикувати, маму всі тільки возвеличують, дивляться знизу угору і моляться. Тому все нормально", - зазначила зірка про можливе затвердження чоловіком її оголеної фотосесії.

Насамкінець, артистка запевнила: запорукою успіху та краси її пікантних світлин став не фоторедактор, а майстерність фотографа.

"Це перша і єдина фотосесія, до якої я не додовбувалася. Бо я жахлива у цьому плані. Я по сто разів даю згоду, сто разів відмовляю, критикую. Тут просто гарний фотограф. Вона обирає правильний ракурс, не сфотографує тебе з отаким носом, з отакої талією, вона любить жінок, її фото фотошоп не потрібен", - підсумувала Оля.

Нагадаємо, зваблива Полякова показала, як створювалася її фотосесія для чоловічого журналу.

Відео Оля Полякова розповіла, як відреагував її чоловік на оголену фотосесію дружини

Залиште свій коментар

Вибір редакції