Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оля Полякова розсекретила суму заробітку старшої доньки у соцмережі

Марія може утримувати всю родину.

Співачка Оля Полякова, яка приголомшила емоційними співами старшої доньки, похизувалася успіхами своїх дітей.

Так, в інтерв'ю Дмитру Гордону Полякова розповіла, що її старша донька, 14-річна Марія повністю незалежна дівчинка. Вона вже навіть сама заробляє гроші, на які могла б утримувати всю свою родину.

"Марія абсолютно самостійна доросла дівчинка, дивовижна. Яка веде свій Instagram, у неї вже 150 тисяч фоловерів, вона заробляє гроші. Вона повністю одягається самостійно. Вона заробляє 10 тисяч гривень за тиждень. Вона вже може годувати родину. Ну не 10, десь 7-8 тисяч", - похизувалася Оля.

Артистка розповіла, що обидві доньки займаються музикою і грають на фортепіано.

"Займаються музикою винятково для мами, тому що у Марії є талант, а Аліса хоче грати на електрогітарі, носити чорне і махати хаєром. Такі у неї фантазії", - додала Оля.

Оля Полякова_2
instagram.com/polyakovamusic
Оля Полякова з доньками та Алла Костромічова

Окрім того зірка поміркувала, чи може її молодша донька, 8-річна Аліса у майбутньому стати артисткою.

"Маша дуже працездатна, може перед камерами проводити години, от як я. Аліса – ні. Вона у певний момент говорить: "Мені набридло". Розвертається і йде. Що б ти їй не розповідав, не обіцяв вона не повернеться, все", - розповіла про характер молодшої доньки артистка.

Нагадаємо, не так давно Оля Полякова насмішила юзерів кривляннями молодшої доньки. Артистка показала, яка у неї артистична дитина.

Залиште свій коментар

Вибір редакції