Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оля Полякова та Дзідзьо знялися в українській комедії "Зірки за обміном"

Оля Полякова та Дзідзьо знялися в українській комедії "Зірки за обміном"

Команда проєкту повернулася до роботи, що призупинилася через карантин.

Українські виконавці Оля Полякова та Дзідзьо завершили знімання у новій українській комедії "Зірки за обміном".

Знімання фільму розпочалися у лютому цього року, але в березні через епідеміологічну ситуацію знімальна група мусила поставити їх на паузу. Проте щойно обмежувальні міри були пом'якшені, команда повернулася до кінопроцесу. Звичайно, дотримуючись усіх санітарно-гігієнічних норм.

Знімання фільму "Зірки за обміном"_4

Головні ролі зіграли Оля Полякова та Михайло Хома, він же Дзідзьо. Імена інших акторів поки що не розкриваються.

Знімання фільму "Зірки за обміном"_1

Також варто зазначити, що Оля Полякова виступила у проєкті не тільки як акторка, але і як продюсерка.

Я завжди виступала у ролі співпродюсера усіх своїх робіт. Тому збрешу, якщо скажу, що досвід продюсерки для мене новий. Проте фільми, художньо-розважальні, комедійні та повнометражні я ще не знімала. І безумовно, це унікальний досвід, тим паче, коли на знімальному майданчику така команда. У фільмі "Зірки за обміном" я ким тільки не була: чоловіком, жінкою, головною зіркою – і це поєднання ролей для мене було вперше. І мені сподобалось! Хоча, звісно, світ кіно дуже відрізняється від світу сцени: ти постійно працюєш на майбутнє, а твої глядачі тільки колись там прийдуть у кінотеатри. Але я впевнена, що наш дует з Михайлом та робота всієї команди сподобається українцям, і вони сміятимуться так само, як ми на зніманнях. Бо, повірте, ми зняли гучну комедію
запевнила Полякова
Знімання фільму "Зірки за обміном"_3

"Зірки за обміном" стали одним із небагатьох кінопроєктів, фільмування якого завершилися під час пандемії коронавірусу. І тепер розпочинається тривалий та цікавий процес постпродакшену.

Знімання фільму "Зірки за обміном"_2
Знімання фільму "Зірки за обміном"_5

Нагадаємо, що "Зірки за обміном" – це сімейна комедія, що розповідає про непрості стосунки непримиренних суперників – зірок шоу-бізнесу Олі Малякової і Фоми Михайловського. Вони несподіваним чином опиняються в тілах одне одного і, щоби повернути своє життя, мусять вирішити сімейні та романтичні проблеми свого опонента. А ще – на особистому досвіді зрозуміти, що гендерні стереотипи – це просто міфи.

Прем'єру "Зірок за обміном" заплановано на новорічні свята 2020/21 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції