Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оля Полякова зізналася, на що витратила 50 тисяч євро з кредитної картки чоловіка

Українська артистка розповіла про свій перший візит до Парижа.

Співачка Оля Полякова, яка пояснила, чому з чоловіком спить у різних кімнатах, пригадала, як вона вперше відвідала Париж, йдеться у "Світському житті".

Артистка до столиці Франції поїхала зі своє мамою. Тоді вона була вже знайома зі своїм майбутнім чоловіком.

"Він мені дав з собою свою платинову картку і я витратила 50 тисяч євро. На той час це було як зараз 150 тисяч.  Ціни були в три, а то й чотири рази дешевші, ніж зараз. Я тоді була дуже молода і дуже неодягнена, і мені потрібно було прикривати свої сороміцькі місця, тому я поїхала прикривати їх у найкрутіші бутики: Dior, Prada, Chanel", - зізналася виконавиця.

До речі, цьогоріч Оля з чоловіком святкували 15-ту річницю весілля. Вона розповіла, як вони одне одного привітали зі святом.

Відео На що Оля Полякова витрачає 50 тисяч євро в Парижі

Нещодавно вийшла спільна колекція Андре Тана з Олею Поляковою під назвою "Королева ночі". Співачка поділилася, що саме з колекції зробила вона особисто. Чи давно в Полякової з’явилися амбіції дизайнерки – дивіться в сюжеті.

На що Оля Полякова витрачає 50 тисяч євро в Парижі

"Він собі замовив машину, вона йому дуже довго йшла, рік з Америки і прийшла в той день, коли у нас було 15-річчя. Йому довелося подарувати цей автомобіль мені, а я йому подарувала пляшку класного віскі, щоб він напився з горя, що у нього таки не буде машини. А так у нього вже все є", - зазначила Полякова.

Нагадаємо, Оля Полякова виступила у Львові з концертом "Королева ночі". Побачити високотехнологічне шоу артистки, яке, на думку експертів, досягло рівня шоу західних артистів, прийшло 35 тисяч львів'ян та гостей міста.

Залиште свій коментар

Вибір редакції