Онкохвора Шеннен Догерті розповіла, як бореться з депресією

Онкохвора Шеннен Догерті розповіла, як бореться з депресією

Артистка намагається "приймати кожен день".

Американська акторка Шеннен Догерті, у якої на початку лютого діагностували рак, розповіла, як бореться з депресією.

Як зізналася зірка серіалу "Всі жінки - відьми" наразі вона намагається піклуватися про себе та приймати кожен день.

"Після року боротьби з раком, який повернувся, та інших стресів, я повернулася до цього. Піклуюсь про себе і приймаю кожен день. Це не завжди просто. У мене є дні, коли я депресую або просто ледарюю. Але я рухаюся далі завдяки допомозі друзів", - розповіла Шеннен.

Акторка показала, як провела час з близькими людьми. Гуляла з друзями узбережжям та готувала разом з ними корисну їжу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

After a year of dealing with cancer coming back and other stresses, I’m back at it. Taking care of myself and embracing every day. It’s not always easy. I have days I’m depressed or just plain lazy. But I push thru with the help of friends. @annemkortright has been relentless in getting me to hike and learning new ways to cook that feed my soul as well as my tummy but in a very healthy way. She along with @cheforen @maliburadkitchen have made cooking healthy fun and sustainable. If that wasn’t enough.... Annemarie brought in @kirastokesfit to kick my butt yesterday! It’s been a productive great week. I feel better. My skin is alive and so am I.

Публикация от ShannenDoherty (@theshando)

Нагадаємо, рак молочної залози у Шеннен Догерті вперше діагностували 2015 року. Причиною несвоєчасного виявлення злоякісної пухлини у зірки "Беверлі Гіллз, 90210" стало несвоєчасне обстеження. Вона навіть подавала до суду на своїх менеджерів, які проігнорували оформлення медичного страхування, і саме через це вона пропустила низку планових перевірок. 

Проте зрештою їм вдалося домовитися і врегулювати конфлікт.

Протягом двох років акторка відчайдушно боролася з хворобою та не соромилася ділитися з шанувальниками знімками хворої себе та розповідати, як протікає її лікування. На деякий час вона навіть втратила надію на життя. Однак після видалення грудей та курсу хіміотерапії та завдяки неабиякій підтримці чоловіканайближчих друзів та родичів у Догерті сталася ремісія.

За цей час знаменитість встигла  зробити реконструкцію грудейповернутися до роботи і навіть знятися у перезапуску культового серіалу 90-х "Беверлі-Гіллз, 90210". За словами зірки саме смерть її колеги за серіалом Люка Перрі підштовхнула її до знімань.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів