Оновлена Ірина Білик разом з ТІК готується за місяць об'їхати всю Україну

Дата публікації
Перегляди
4419
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Музиканти активно репетирують програму "Кращі українські хіти".

Лідер гурту ТІК Віктор Бронюк та Ірина Білик активно готуються до спільного туру - "Кращі українські хіти". Тур артистів охопить 24 міста України – розпочнеться 26 березня концертом у Полтаві, а закінчиться 26 квітня – у Чернігові.

Тур відбудеться у рамках святкування 25-річчя творчої діяльності Ірини Білик. І співачка обіцяє, після довгої перерви, заспівати українською.

"Я вирішила розпочати ювілейний рік з туру, який складається з українських пісень. Щоб всі шанувальники, хто так довго чекав знову почути мої хіти на рідній мові, мали чудову нагоду", - коментує Ірина Білик.

Окрім дуетних композицій "Не цілуй" та "Зима", Бронюк та Білик представлять свій сольний творчий доробок. Більш того, музиканти пообіцяли не тільки власні хіти, але й відомі українські народні хіти у сучасній обробці.

Нагадаэмо, напередодні туру Ірина Білик разом з Андрієм Данилком провели декілька днів у клініці - для очищення організму від алкоголю. Медсестри закладу сказали Ірині після курсу, що вона має значно свіжіший вигляд.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4419
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація