Оновлені брати Борисенки випустили ритмічний клубний трек українською

Тепер брати виступають під псевдонімом Bro Borisenko Brothers.

Український дует співочих братів Володимира і Олександра Борисенків порадували шанувальників музичною новинкою.

Хлопці оновили не лише свій репертуар, а й назву. Тепер вони виступають під псевдонімом Bro Borisenko Brothers.

Слідом за треком #Ніч#Секс#Рок-н-рол, брати випустили свіжу композицію українською "Адреналін". Презентація пісні відбулася під час святкування 25-річного ювілею Вови та Саші.

Другі половинки хлопців, співачка Лавіка та учасниця команди "Не помню" шоу "Ліга Сміху" Марія Івашечкіна, підготували коханим сюрприз.

День народження братыв Борисенко_1

Дівчата зібрали друзів своїх бойфрендів в одному зі столичних кафе. А самих братів запросили туди під приводом виступити на вечірці.

"Це був, напевно, один з найбільш незвичайних подарунків, який я коли-небудь отримував. Шкода, звичайно, що гонорару за обіцяний корпоратив не буде, але я реально щасливий! Були майже всі люди, яких я хотів бачити цього дня", - прокоментував Олександр Борисенко.

День народження братыв Борисенко_3

Привітати артистів прийшли численні друзі, серед яких ведучий Андрій Чорновол і соліст групи "Пара Нормальных" Артем Мех. Найзворушливішою частиною вечірки стали відеопривітання від батьків, бабусі, дідуся і старшого брата Дмитра. Рідні братів мешкають за кілька тисяч кілометрів від Києва і не змогли бути присутніми на ювілеї.

Нагадаємо, в середині минулого року творчість Вови і Саші Борисенків трансформувалася в новий клубний проект BRO Borisenko Brothers.

Залиште свій коментар