Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відео вийшло напрочуд реалістичним.

Нещодавно в одному з готелів Києва гурт DZIDZIO "заночував", знімаючи кліп на застільну пісню "Птахоподібна".

За сюжетом Дзідзьо запрошує до себе на забаву своїх друзів аби відсвяткувати визначну подію. Але без запрошення приїжджає його давній колєга Бодя Павук, відомий за кліпом "Павук" та DZIDZIOFILM "Павук (без цензури)". Трохи не контролюючи ситуацію, Бодя дозволяє собі випити зайвого і починає поводитися як Птахоподібна людина.

"На кожній забаві хтось завжди напивається і стає птахоподібним. Згадайте той момент, коли ви не планували напитися, а сталося як завжди. Алкоголь взяв вас так, як ніколи! Може ви й не хотіли, бо ви ж культурна, вихована особистість. Але у той момент, немає значення, яка у тебе освіта, з якої ти сім'ї, ти перетворюєшся у Птахоподібну людину. Пийте, гуляйте, але знайте міру!" - застерігає Дзідзьо.

Спеціально для знімань кліпу відомий львівський скульптор Володимир Цісарик виготовив статую Птахоподібної людини, в усіх елементах якої впізнаються рядки застільної пісні гурту DZIDZIO. Важить "Птахоподібна" приблизно півтони і на зріст 180 сантиметрів.

Крім того, Дзідзьо разом зі скульптором вирішив вилити 15 маленьких копій статуетки з бронзи, які подарує солідним людям. Кожна статуетка буде мати свій сертифікат і серійний номер. Одну зі статуеток мегапопулярний збирається розіграти поміж прихильників своєї творчості у фан-клубі. А от оригінал статуї з кліпу "Птахоподібна" буде стояти в офісі гурту DZIDZIO.

Дзідзьо хоче, щоб ексклюзивна статуетка нагадувала всім, що будь хто, не зважаючи на статус, може перетворитися на Птахоподібну, якщо не знатиме міри.

Нагадаємо,  екс-музикант Ірини Білик став новим учасником DZIDZIO.

Залиште свій коментар

Вибір редакції