Онук Алли Пугачової Микита Пресняков прокоментував свою мобілізацію в Росії

Дата публікації
Перегляди
135к
Час на прочитання
1 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Онук Алли Пугачової Микита Пресняков прокоментував свою мобілізацію в Росії

Микита Пресняков / Фото: instagram.com/npresnyakov

Російські ЗМІ поширили інформацію про те, що музиканта та актора мобілізували просто з театральної репетиції.

Онук російської співачки Алли Пугачової, співак та актор Микита Пресняков відреагував на чутки, які сьогодні поширили РосЗМІ.

Так, Пресняков прокоментував, чи справді його мобілізували на війну з Україною і забрали просто посеред репетиції у театрі. У Telegram-каналі артиста фани поцікавилися у нього, чи це правда. На що Пресняков коротко відповів: "Фейк".

Так само інформацію спростували і в Московському Губернському театрі, звідки Преснякова нібито мобілізували. Ба більше, там розповіли, що він поїхав з РФ до США ще три тижні тому – до того, як його зіркова бабуся виїхала з Росії.

"Він виїхав до Америки три тижні тому і всіх цим підставив. Зірвав декілька вистав, заказників, заплановані знімання. Замінити Микиту в театрі складно, оскільки у нього головна роль у виставі", - прокоментували в театрі одному з РосЗМІ.

Нагадаємо, сьогодні РосЗМІ розповсюдили новину про те, що нібито онука Алли Пугачової Микиту Преснякова мобілізували і забрали на війну просто під час репетиції в театрі у Москві.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація