Онук Пугачової та його новоспечена дружина розповіли про зародження стосунків та плани щодо дітей

Микита Пресняков та Альона Краснова поспілкувалися із пресою у статусі подружжя.

Весілля онука Алли Пугачової, Микити Преснякова та Альони Краснової стало чи не найрозкішнішим за останній час у шоу-бізнесі.

Новоспечене подружжя поспілкувалося із журналістами у новому статусі. В інтервю виданню Starhit молоді люди пригадали своє знайомство та поділилися планами на спільне життя.

Знайомство майбутніх закоханих було випадковістю.

"Це було років три тому, навесні, в селі, у місцевого магазина. У мене на той момент був період, коли ми жорстко рок-н-ролили, часто тусувалися великою компанією, ночами сиділи біля вогнища в лісі, грали на гітарах. І ось вранці купували продукти, і раптом підлітає на квадріку Альона з подругою. Ми зацікавилися, приятель каже: "О, які дівчата, нові! Хто це? "Познайомилися і запросили їх ввечері з нами - причому були впевнені, що не прийдуть. Але вони під'їхали, ми відмінно провели разом час біля вогню, з музикою", - зазначає Микита.

Його новоспечена дружина додає: дуже ніяковіла того вечора, але швидко влилася у компанію.

Пресняков впевнений, що із Красновою у них було кохання із першого погляду. Більше того, у перший же вечір молоді люди поцілувалися, в рамках гри.

Пресняков та Краснова весілля_3
instagram.com/alenaakrasnova
Дружина Микити Преснякова

"Я підійшов, обійняв її, сказав: "Кльово, що ти прийшла!" І далі якось навіть не загострював увагу, тільки поглядав іноді в її бік. Потім ми грали в "правда чи дія" - сіли в кружечок з пацанами і дівчатами. Правила прості: кожна карта означає якусь дію, наприклад, "придумати риму", і всі починають по колу це робити. А валет - це "придумай правило в гру". І мій друг витягнув саме його і загадав: коли хтось випиває, потрібно поцілувати сусіда зліва. Я сидів між двома дівчатами, і зліва якраз була Альонка. Тоді щось і промайнуло", - зізнається рокер.

У стосунках пари є місце і ревнощам, і романтиці. При чому, Микита є більш емоційним у вияві почуттів.

Вдома закохані ділять обов'язки,  втім у Микити є свій постійний – миття посуду. Пара впевнена, що вони – однолюби, тому закохані планують дожити разом до золотого весілля.

Пресняков та Краснова весілля_1
instagram.com/alenaakrasnova

Втім, поки що подружжя дітей не планує, оскільки потрібно "встати на ноги".

"Я люблю дітей. У мене є молодша сестра, няньчилася з нею. Але заводити своїх поки не поспішаємо - ще занадто молоді! Хочеться якось помандрувати, погуляти. У Микити зараз кар'єра займає важливе місце в житті. Роки через три ми, може, задумаємося про це більш серйозно", - розмірковує Альона.

Нагадаємо, на весіллі свого онука Алла Пугачова виголосила мудрий тост про важливі речі у сімейному житті. Вперше закохані вийшли в світ у 2014-му. У їхніх стосунків був кризовий період, однак все завершилося весіллям.

Залиште свій коментар