ONUKA Ната Жижченко пояснила, на честь кого назвала сина

Дата публікації
Перегляди
4968
ONUKA Ната Жижченко пояснила, на честь кого назвала сина

instagram.com/themaneken

Наразі і новоспечена мама і маля перебувають у пологовому.

У родині українських музикантів, фронтвумен гурту ONUKA Нати Жижченко та продюсера Євгена Філатова поповнення. У пари народився синочок, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Новоспечений батько вже розповів, що хлопчика назвали Олександр. За словами Євгена, це ім'я обрали не просто так.

"Сина назвали Сашко, тому що у Наточки дідуся звали Саша. Брата звуть Саша. Батька звуть Саша. Тобто вона якось вона так повністю оточена. І мені, в принципі, теж подобається це ім'я, тому ми прийняли таке рішення і абсолютно щасливі з цим", - прокоментував Філатов.

Зараз і мама, і маля ще в пологовому. Однак Ната Жижченко на своїй сторінці в Instagram вже встигла запостити  ніжне фото зі ще вагітним животиком та розповіла про поповнення.

instagram.com/onukaofficial

Новину про майбутнє збільшення родини зіркова пара не афішувала. Тож для фанатів ця звістка стала приємним сюрпризом.

Історія кохання Євгенія Філатова та Онуки розпочалася 12 років тому. Чоловік згадував, як під час першої зустрічі його вразило, яка Ната сумна. А Нату вразив сам Женя: "Я не можу сказати, що просто кохання з першого погляду, але така закоханість сильна виникла майже одразу і заполонило весь мій мозок то це 100 відсотків".

Саме Філатов допоміг співачці побороти тривалу депресію. Як каже Ната, його радість перемогла її смуток. Однак парі знадобилося аж 8 років, поки чоловік таки наважився освідчитися.

"Я освідчився Наті на парковці Макдоналс", - ділився Євген.

"Я, якщо чесно, не очікувала, бо за вісім років я вже опустила руки. Очікувала набагато раніше, а потім мені це стало не цікаво", - відповідала Жижченко.

Пишного весілля не влаштовували, бо таких гулянь Ната не любить.

Закохані кажуть  – вони абсолютно різні. І саме в цьому – секрет їхнього подружнього щастя.

"Наші стосунки щасливі будуються саме на ось таких протилежностях. Якщо хочете повеселитися, – то зі мною, якщо посумувати хочете – то це з Натою. Вона біла, я чорний", - зауважив Євген.