ONUKA про новий альбом MOZAЇKA: Важливо сіяти зерно, там де ґрунт до цього готовий

Новий альбом гурту можна буде почути вже 22 березня.

Вже за два дні, 22 березня, гурт ONUKA представить новий альбом MOZAЇKA.

Назва платівки повністю відповідає її наповненню. За словами Нати Жижченко, MOZAЇKA вийшла дуже різною - як музично, так і за своїм настроєм. Серед треків, які увійшли до платівки, і ліричний електро поп, і гостросоціальне техно.

Один із ключових меседжів ONUKA передає слухачеві за допомогою антивоєнного маніфесту GUNS DON’T SHOOT. "Стріляє не зброя, стріляє людина", - думка, яка повторюється протягом композиції.

People shoot people

Guns don't shoot people

Сама Ната Жижченко пояснює сенс пісні так:

"Ми живемо в епоху бурхливого науково-технічного прогресу, але при цьому все ще далекі від справді значущого кроку в розвитку нашої цивілізації. Еволюція людства - не в розвитку нових технологій і навіть не в освоєнні космосу. Вона - у відмові від ворожнечі, агресії, нетерпимості та насильства".

Ната Жижченко про трек GUNS DON’T SHOOT

ONUKA_1

На обкладинці синглу GUNS DON’T SHOOT не лише каміння, палиці, гвинтівки і гранати, а й менш очевидні атрибути сучасних конфліктів: усі ці речі прямо або опосередковано мають вплив на наше життя, хоча люди часто навіть не замислюються про це. Не дарма існує таке поняття як "диванна армія". Воно вже саме по собі пояснює те, що віртуальна реальність в соціальних мережах сформувала аморфне тіло у вигляді людей, які постять, шерять, хейтять і виливають свою агресію і цинізм, при цьому нічого з себе, як правило, не уявляючи і не маючи своєї думки. Найсумніше, що вони і справді думають, що мають рацію в тій думці, що їм нав'язали. Це таке конформне суспільство, дії якого мають наслідки навіть більше, ніж ми можемо собі уявити. І це дуже сумно.

ONUKA обкладинка GUNS DON’T SHOOT
Обкладинка синглу GUNS DON’T SHOOT

Я рада, що видалилася майже з усіх соціальних мереж і не беру участі в жодних інтернет-дискусіях. Використовую тільки робочі чати як механізми роботи зі своєю командою. Звісно, я дивлюсь спільноту ONUKA, читаю всі коментарі і беру участь в обговоренні того, як виглядатиме та чи інша новина, і як буде подана на сторінці, але тільки в робочому ключі.

ONUKA_4

Про гостросоціальні тексти в піснях популярних артистів. Думаю, що важливо сіяти зерно там, де ґрунт до цього готовий. У моєму випадку це збігається, і мені здається, я маю шанс бути почутою. Є можливість проростити це зерно в комусь зі своїх слухачів і це велика благодать для мене.

Зробити світ добрішим можна. Потрібно почати з себе.

Залиште свій коментар

Вибір редакції