Onuka зізналася, що кохання до соліста The Maneken витягнуло її із тривалої депресії

Пара знялася у стильній фотосесії та розповіла про свої стосунки.

Фронтвумен фолк-гурту Onuka Ната Жижченко, яка у три місяці тому вийшла заміж за соліста The Maneken Євгена Філатова, поділилася подробицями тривалого роману із коханим.

Зірки знялися у дещо готичній фотосесії та розсекретили для Viva подробиці тривалих стосунків, що переросли у шлюб.

Ната зізналася, що її почуття до майбутнього чоловіка було надзвичайно сильним одразу.

Onuka і The Maneken_2
viva.ua

"Напевно, я тоді не думала: мій це або не мій чоловік. Просто я так закохалася, що у мене не було іншого вибору, окрім як самої завоювати Женю і бути з ним, бо не бути з ним рівносильно небуття. Тому я робила все від мене залежне, в тому числі надсилала запити у Всесвіт, щоб привернути його увагу. Зараз я, звичайно, розумію: все не випадково в світі, все саме так, як повинно бути. Це доля, напевно, хоча мені не подобається сама думка про те, що кожній людині визначена своя доля", - зазначила виконавиця.

Onuka і The Maneken_3
viva.ua

Відправною точкою своїх стосунків пара вважає спільну поїздку до по нічній столиці на мопеді, що мала місце дев'ятого травня 2008-го року. Згодом, закохані разом вирушили до обожнюваного Натою Чорнобиля.

За словами артистки, кохання допомогло їй побороти тривалу депресію.

Onuka і The Maneken_4
viva.ua

"Я вийшла з емоційної тіні, якщо можна так сказати. Як в "Денному дозорі". Я довго лікувалася від депресії, але це все не дуже допомагало. Це все було як забуття, нещадне зневіру. І тільки завдяки тому, що я хотіла бути з Женею, мені потрібно було одужати і стати нормальною, навчитися радіти життю. Вилікуватися від депресії просто словами неможливо. Люди, у яких ніколи її не було, не зрозуміють, що це таке. Ми з Женею повні протилежності. Я меланхолік, люблю побути на самоті, помріяти, подумати про своє. Мені комфортно бути сумною", - зауважує зірка.

Дружина Євгена Філатова запевнила, що коли вони стали зустрічатися, його радість перемогла її смуток.

Onuka і The Maneken_5
viva.ua

Закохані власноруч готували своє весілля, оскільки не хотіли завчасно його розсекречувати. При цьому, Ната виявилася зовсім нетиповою нареченою, оскільки до цієї події поставилася доволі спокійно.

Onuka і The Maneken_6
viva.ua

Onuka і The Maneken_7
viva.ua

"Взагалі, я не хотіла весілля - не люблю цього. Мені завжди здавалося, що такі свята не для мене: в юності я була далека від усіх цих безкінечних тостів, конкурсів та весільних обрядів. А зараз я від власного весілля отримала навіть якесь задоволення: я дійсно була рада бачити батьків і родичів. Правда, наше весілля нагадувала більше вечірку - у нас не було тамади, конкурсів і всіх інших традиційних розваг (посміхається). З атрибутики були тільки каблучки і торт. Я навіть букет не кидала", - поділилася вона.

Onuka і The Maneken_8
viva.ua

Євген Філатов визнає, що у творчості та роботі є дійсно вимогливим та називає себе "тираном". Він не приховує, що іноді у парі бувають суперечливі ситуації.

Onuka і The Maneken
viva.ua

"Не те щоб сварки, просто ми обидва - люди з характерами, тому тут не може бути ситуації, коли хтось когось пригнічує. Ми з Наткою рівнозначні суперники", - каже Євген, додаючи про власне розуміння щастя: Є ти, є інша людина. Якщо ти живеш як би собі в задоволення, але ще і заради коханої людини, і це обопільно, то це дуже хороша платформа для спільної долі".

Нагадаємо, Onuka та соліст The Maneken знялися у весільній фотосесії посеред постапокаліптичних пейзажів.

Залиште свій коментар

Наступна публікація