ONUKA знайшла користь у тому, що телеверсію її виступу на "Євробаченні" перебили рекламою

Виконавиця прокоментувала скандал, у який вона потрапила під час конкурсу.

Фронтвумен українського гурту ONUKA Ната Жижченко прокоментувала інцидент, який стався з колективом під час виступу на конкурсі "Євробачення-2017",йдеться у "Світському житті".

Як відомо, ONUKA була зірковою гостею музичної першості. Коли гурт вийшов на сцену, канал UA:Перший, який транслював конкурс, замість концерту колективу, пустив рекламу.

ВідеоСолістка ONUKA прокоментувала те, що виступ гурту на Євробаченні не транслювали

Проте Ната Жижченко зізналася, що її ця ситуація не обурила, а, навіть, навпаки.

"Мене це дуже повеселило, тому що це як і все іронія долі, як і весь абсурд, який нас просто супроводжує весь творчий період. Слава богу, що я дізналася про це за 10 хвилин до виступу, попередила своїх рідних. Тому що бабуся цього б точно не пережила. На жаль, із 47 країн тільки три пішли на рекламу, і Україна в числі них. Але, мені здається, що саме ця ситуація настільки обурила аудиторію, що цей виступ подивилося набагато більше людей, ніж якби його показали в трансляції. Тому, мені здається, ця ситуація пішла нам на користь і стати героєм такого скандалу нам дуже вигідно як би це егоїстично не звучало", - зауважила Жижченко.

Нагадаємо, що після реклами замість виступу на "Євробаченні" популярність ONUKA закордоном шалено зросла. У соцмережах гурт пропонували як наступного кандидата на "Євробачення" від України.

Залиште свій коментар