Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Онуки Софії Ротару зізналися, чому не називають її бабусею та не афішують свого походження

Софія та Анатолій розповіли про зіркову бабусю.

Онука Народної артистки СРСР Софії Ротару Соня, яка влітку минулого року поїхала на навчання до США, разом із братом розповіла про зіркову бабусю.

Так, нащадки знаменитості зізналися, що намагаються не афішувати свого походження, аби представляти себе, перш за все, як особистостей. Також Соня з Анатолієм розповіли, що не називають Софію Ротару бабусею. А все тому, що так повелося ще з самого дитинства.

"Так, ми завжди говоримо "Соня" і так було завжди", – поділилася внучка Ротару у програмі "Життя відомих людей".

Софія Ротару з внуками_2
instagram.com/sofiarotaru.official
Софія Ротару з онуками

Зі свого боку, Анатолій Євдокименко додав, що Софія Михайлівна – найкраща бабуся, та розсекретив, яку страву обожнює готувати виконавиця на сніданок.

"Любить готувати сирники вранці. Вона господарська, любить для нас щось приготувати. Прогулятися в сад, показати квіти… Дуже по-домашньому", – повідомив Анатолій.

Від народної артистки СРСР її онуки успадкували любов до музики. Так, Соня записує свої пісні під іменем SOFIA EVE. Зі свого боку, Толя просуває свою треки та навчає писати композиції інших. Онуки зірки зізналися, що Софія Ротару підтримує їхній творчий порив та натомість цікавиться, що вони думають про її репертуар.

Нагадаємо, не так давно Софія Ротару розповіла, чи дає настанови своїй онучці у музиці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції