Опра Вінфрі в сльозах вперше розповіла, як у 9-річному віці її зґвалтував двоюрідний брат

Опра Вінфрі в сльозах вперше розповіла, як у 9-річному віці її зґвалтував двоюрідний брат

Associated Press

Ведуча розповіла про свою дитячу травму.

Відома американська ведуча Опра Вінфрі приголомшила зізнанням.

Так, в одному з епізодів свого документального фільму "Я, якого ви не бачите" (The Me You Can not See), 67-річна зірка заплакала, згадуючи свій жахливий досвід неодноразового зґвалтування дорослим двоюрідним братом, в той час, коли їй було всього дев'ять років.

Опра зауважила, що 19-річний кузен впродовж трьох років періодично ґвалтував її, тримаючи це в таємниці від всієї родини. Однак за словами знаменитості, цей досвід навчив її, що дівчата ніколи не бувають в безпеці.

Associated Press

"У 9 та 10, 11 і 12 років мене зґвалтував мій 19-річний двоюрідний брат. Я не знала, що таке зґвалтування. Я не знала цього слова. Я й гадки не мала, що таке секс і звідки беруться діти, я навіть не розуміла, що зі мною відбувається", - зізналась Вінфрі.

За словами Вінфрі, вона довго зберігала це в таємниці, і навіть зараз не назвала імені цієї людини. Ведуча зазначила, що дівчаткам небезпечно жити в світі, повному чоловіків, пише видання Daily Mail.

"Він відвів мене в магазин морозива, кров ще текла по моїй нозі, і купив мені морозиво", - пригадала знаменитість.

Примітно, що після цього з Опрою стався подібний інцидент, проте вже з її дядьком. Коли їй було 14 років, її зґвалтували, в результаті чого вона народила дівчинку. Проте немовля померло через кілька тижнів після пологів.

Нагадаємо, днями у цьому самому серіалі Опри Вінфрі та принца Гаррі співачка Леді Гага поділилася, що після пережитого у 19 років насильства завагітніла. Виконавиця зізналася, що над нею знущався її музичний продюсер.

Наступна публікація