Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори київського концерту Hurts відповіли, чи повернуть гроші за квитки

Через повідомлення про замінування Stereo Plaza виступ британського дуету затримали на три години.

Організатори київського концерту гурту Hurts у Stereo Plaza прокоментували інцидент з замінуванням концертного майданчика.

Окрім того, вони дали відповідь на запитання, чи повернуть гроші за квитки тим, хто так і не зміг потрапити на концерт британського дуету.

"Ми володіємо базою штрихкодів всіх придбаних  квитків, тому точно знаємо, що на концерт не потрапило 303 людини. Просимо всіх, хто не став чекати на відкриття дверей і в результаті не потрапили на концерт, а також  тих, хто придбав квиток з пріоритетним раннім входом, звертатися до кас, де ви придбали квиток чи в офіс квиткового оператора,  від понеділка 27 листопада", - сказали організатори.

ВідеоФанати гурту "Hurts" чекали три години на морозі через повідомлення про замінування зали

Своєю чергою керівник сервісу з продажу квитків Дмитро Феліксов так пояснив ситуацію:

"Безпека глядачів під час проведення концертного заходу  понад усе. Як організатор з 18-річним досвідом, відповідально говорю, що від подібної ситуації не вбережешся. Ігнорувати загрозу не можна. Щоб її усунути, слід перевірити виклик. Іншого виходу, крім як затримати концерт і провести перевірку,  у організаторів не було. Сподіваюся жартівника  знайдуть і покарають відповідно до Закону", - прокоментував Феліксов.

Нагадаємо, що у четвер, 23 листопада, невідомі повідомили про замінування київського Stereo Plaza, де мав відбутися концерт британського гурту Hurts. Організатори були змушені затримати відкриття дверей майданчику майже на три години. Весь цей час люди чекали на вулиці. Багато з них не дочекалися концерту не лише через те, що змерзли, а й тому, що приїхали з інших міст та не мали де ночувати, якби запізнилися на потяг.

Дві з половиною години в Stereo Plaza працювали вибухотехніки і співробітники Національної поліції. Вибухівку не виявили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції