Організатори концерту Depeche Mode пояснили свій провал і розповіли, чи буде компенсація за затримку

Дата публікації
Перегляди
8105
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Організатори концерту Depeche Mode пояснили свій провал і розповіли, чи буде компенсація за затримку

Фото: depechemode.com

Відвідувачі концерту в Києві скаржилися, що пропустили півзаходу через черги на входах.

Організатори концерту британського гурту Depeche Mode, який відбувся 19 липня в Києві, пояснили, чому на заході з'явилися кілометрові черги.

Відповідну заяву організатори Anshlag CA опублікували на своїй сторінці у Facebook.

За словами організаторів, пропуск відвідувачів на концерт затримався через технічні негаразди, людський фактор і шахраїв.

"Заздалегідь була підготовлена схема запуску глядачів на гастрольний захід, яка була розміщена на сторінці організатора та на сторінці офіційного квиткового оператора Concert.ua. На жаль, в Україні зараз не існує професійних компаній по наданню послуг по охороні та стюардінгу заходів, які б могли забезпечити в необхідній кількості такий об'єм роботи. Частина охоронців і стюардів вийшли на роботу о 17:00 замість 15:00, як було узгоджено", – заявили організатори. 

Вони наголосили, що зі свого боку зробили все можливе для вчасного пропуску шанувальників Depeche Mode.

"Ранній вхід був запланований на 17:30, всі інші відвідувачі мали зайти та територію НСК "Олімпійський" об 18:00. Організатори зі своєї сторони зробили все можливе для того, щоб точки контролю вчасно почали пропускати відвідувачів, проте, з не очікуваних технічних причин були вимушені затримати початок пропуску. У зв'язку з затримкою пропуск відвідувачів почався на одну годину пізніше (18:30 ранній вхід, та відповідно о 19:00 всі інші). Разом з тим, для швидкого пропуску відвідувачів, смартфони стюардів були обладнанні програмою для зчитування унікального штрих-коду", – також додали вони. 

Крім того, в Anshlag CA зазначили, що організація концерту британських музикантів потребувала посилених засобів безпеки. На концерті гурту загалом були задіяні 850 охоронців та стюардів.

Шановні відвідувачі гастрольного заходу "Depeche Mode. Global Spirit Tour. Київ 2017"! Незважаючи на скасування запланов...

Опубліковано Anshlag CA 21 липня 2017 р.

Для швидкого та зручного пропуску відвідувачів, за їхніми словаим було організовано 42 точки контролю, через які пройшли на концерт більше 30 тисяч відвідувачів. Організатори наголосили, що на попередньому заході їх було лише 28.

Водночас вони зазначили, що пропуск відвідувачів затримався і через шахраїв, які продавали білети з недійсними штрих-кодами.

"Технічні складнощі, людський фактор та велика кількість шахраїв, що збагатились продаючи білети з недійсними штрих-кодами, затримали пропуск відвідувачів, однак, на початок третьої композиції групи Depeche Mode (близько 21:15) в точках пропуску людей та в сервісних центрах всі пройшли на захід.  5)", – йдеться в заяві. 

На концерті Depeche Mode стався гучний скандал

На концерті Depeche Mode стався гучний скандал

"Зрозуміло, що серед такої кількісті людей, навіть за наявності рекордної кількості точок контролю (на минулому заході було 28), знайдуться невдоволені які будуть намагатись стягнути гроші з організатора, мотивуючи свої вимоги затримкою концерту та не достатнім рівнем організації. Деякі ЗМІ також вирішили підкинути трохи хмизу у вогонь", – заявили вони.

Також організатори заявили, що не повертатимуть гроші за затримання концерту.

"Доводимо до відома відвідувачів заходу, що підстава для повернення грошей за квитки, лише у випадку скасування заходу, а затримка початку запуску чи початку виступу не є такою підставою", – сказали організатори, уточнивши, що все це регулююється чинним законодавством.

За їхніми словами, якщо людина мала квиток, то погодилася з умовами договору публічної оферти, а це значить, що гроші за затримку їй не повернуть. 

Водночас в Anshlag CA попросили вибачення у відвідувачів концерту Depeche Mode за інцидент.

Нагадаємо, 19 липня легендарний гурт Depeche Mode виступив у Києві. Деякі відвідувачі пропустили півконцерту через те, що на вході не могли просканувати їхні квитки. Терпіння прихильників в певний момент обірвалося і люди почали прориватися силою.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8105
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація