Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори концерту Дубцової в окупованому Криму зникли з грошима співачки

Ірина пояснила інцидент з виступом.

Російська виконавиця Ірина Дубцова, у якої  прокоментували її "п'яну" поведінку на концерті, на своїй сторінці у мікроблозі поскаржилася на недобросовісних організаторів її концерту.

За словами артистки, за кілька годин до початку концерту організатори її виступу втекли разом з її гонораром. Однак, вона стверджує, що це не завадило їй виступити і провести концерт з аншлагом.

"Незважаючи на те, що організатори концерту в Сімферополі зникли з грошима за 2,5 години до його початку, здали наші зворотні квитки, не оплатили водіїв, техніків, оренду залу, світло, звук, охорону і так далі, ми провели концерт та хочемо висловити подяку всім, хто прийшов! Дякую за аншлаг! Дякую за прийом, за квіти і радість! Чи не все вимірюється грошима. Концерт був чудовий! ", - наголосила Дубцова.

Проте свій запланований концерт в Севастополі, вона змушена скасувати.

"Приносимо вибачення за те, що завтра в Севастополі концерт не відбудеться через описану мною вище ситуацію! У нас немає світла, звуку, транспорту, готелю. Але ми обов'язково проведемо концерт в Севастополі найближчим часом", - пообіцяла зірка.

Нагадаємо,  Ірину Дубцову екстрено госпіталізували із підозрою на мікроінсульт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції