Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори концерту LOBODA в Івано-Франківську вимагатимуть відшкодування збитку

"Квартал-концерт" має намір отримати вичерпні пояснення офіційних осіб влади.

Компанія "Квартал-концерт", яка займалася організацією концерту співачки LOBODA в Івано-Франківську, вимагатиме відшкодування збитку за зрив виступу артистки.

Шанувальники Світлани Лободи вже написали заяви про дії представників самооборони, які грубо порушують їхні права, і зібрали понад 500 підписів.

Організатори концерту та глядачі мають намір отримати вичерпні пояснення офіційних осіб влади, яка виявилася нездатною захистити права і безпеку громадян.

"Ми вдячні Світлані Лободі за розуміння і згоду перенести концерт, а її шанувальникам обіцяємо - шоу LOBODA в Івано-Франківську обов'язково відбудеться. Дата концерту уточнюється. Наразі ми готуємо заяву про перешкоджання комерційної діяльності", - зазначили в "Квартал концерті".

Також організатори концерту зізналися, що лише з новин дізналися - в Івано-Франківську їх блокували представники самооборони, оскільки на місці подій люди в камуфляжі не представлялися.

"Квартал концерт" обіцяє найближчими днями направити відповідний запит в виконком Івано-Франківської міської ради і домогтися від керівництва міста пояснень щодо інциденту, а також всіма законними засобами домогтися від організаторів зриву концерту компенсації за заподіяний збиток.

Нагадаємо, що 12 травня в Івано-Франківську невідомі в камуфляжі зірвали концерт LOBODA. Пізніше відповідальність за інцидент взяла на себе організація "ОУН Прикарпаття" та представники місцевої самооборони.

За 40 хвилин до початку концерту агресивно налаштовані чоловіки перекрили входи і виходи в будівлю концерт-холу "Platinum". На обурення глядачів, які заплатили за квитки від 300 до 1200 грн, люди в камуфляжі не реагували. Виникла бійка, в ході якої глядачі намагалися прорватися в зал, крізь оточення радикалів.

Побоюючись за життя і здоров'я своїх шанувальників LOBODA і організатори її виступу - "Квартал концерт" скасували захід. Гроші за квитки почнуть повертати з 13 травня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції