Організатори концерту Мериліна Менсона в Києві прокоментували скандал з квитками

В концертному агентстві зазначили, що всі сумлінні глядачі потрапили до зали до початку виступу артиста.

Організатори київського концерту американського рокера Мериліна Менсона відреагували на новину про скандал з квитками на вході до Палацу Спорту, де відбувався виступ.

За словами концертного агентства "Мельница", яке займалося приїздом Менсона, за вчорашній вечір була рекордна для Палацу Спорту кількість спроб подвійного/потрійного проходу.

"Понад 1000 квитків були придбані глядачами не зрозуміло у кого і, як правило, вже після того, як аналогічний штрих-код пройшов через турнікет. Тільки поліцією було затримано кілька "продавців" з сотнями підроблених квитків, роздрукованих в електронному вигляді", - пояснюють організатори стовпотворіння біля входу до зали.

В концертному агентстві зазначили, що крім того, не обійшлося й без помилок квиткових операторів: зайва цифра штрих-коду, маленький розмір штрих-кодів і так далі.

"Схожі помилки є завжди і це всього 20-30 квитків. У будь-якому випадку, купівля з рук – це величезна проблема, бо 99% з них – підробки, клони. Навіть якщо вони на оригінальному бланку, то з них могли зробити заздалегідь по 2-3 клони", - зауважили в агентстві.

Також організатори додали, що всі сумлінні глядачі змогли потрапити до зали до початку виступу Мериліна Менсона.

"Люди з такими квитками створюють затори на контрольних пунктах і вступають у тривалі, часто емоційні розбирання, ускладнюючи прохід іншим глядачам, які чесно придбали квитки в касах. До речі, всі сумлінні глядачі потрапили до зали до початку виступу Мериліна Менсона", - сказали в концертному агентстві.

Нагадаємо, що не всі фанати Менсона змогли потрапити на початок його шоу, яке відбулося 2 серпня в київському Палаці Спорту. Перед концертом музиканта утворилася проблемна черга, у багатьох глядачів не пробивалися квитки.

Залиште свій коментар