Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори концерту Red Hot Chili Peppers прокоментували зникнення звуку під час виступу гурту

Директор UPark пояснив ТСН.ua, чому сталися накладки зі звуком.

Концерт рок-гурту Red Hot Chili Peppers на НСК "Олімпійський" зараз чи не найобговорюваніша тема серед глядачів.

Загалом люди згадують прикрий інцидент, коли під час виступу RHCP декілька разів зникав звук.

Сайт ТСН.ua звернувся до директора фестивалю UPark, в рамках якого виступали Red Hot Chili Peppers, Миколи Ісідорова, аби він пояснив, через що під час виступу "перців" були проблеми зі звуком.

"Виплачує гонорар і займається загальною організацією продакшн-компанія, яка здійснює збір звуку, світла, привозить його до України, монтаж на майданчику, а також техніки артистів. І в тому ж числі не останню роль грає звуковик артиста. На цьому звуці відіграли The Hardkiss, чудовий звук був, Nothing But Thieves – чудовий звук був, The Kills – чудовий звук був. У кожного звуковика є своє бачення. Звуковик  це та людина, яка сідає безпосередньо за звуковий пульт і під час шоу регулює і корегує роботу звукової системи цього апарату. У ситуації, яка склалася, наскільки я зміг розібратися, відбувся якийсь збій у звуковика гурту, тому що безпосередньо під час виступу вони міняли і перепрошивали свій апарат. Апарат, грубо кажучи, контрольний центр – управляє всім звуком, він прошивається безпосередньо ними. Щось пішло не так і під час виступу звуковик міняв прошивку. Вони закатували туди екстрено запасні консолі та перепідключали все це", - розповів Ісідоров.

Директор UPark поділився, що був присутнім на репетиціях усіх чотирьох гуртів (у перший день фестивалю виступали The Hardkiss, Nothing But Thieves, The Kills та RHCP) і все було гаразд.

"Під час репетиції все пройшло ідеально. Я слухав саундчек напередодні вночі, потім вранці. Більше того, я слухав виступи The Hardkiss, Nothing But Thieves,  The Kills – звук чудово працював", - сказав Ісідоров.

Він також додав, що поки пояснень з боку RHCP щодо ситуації, яка сталася, не було

"Я так розумію, що в команді артиста наразі також відбуваються розбірки стосовно цього. Наразі ми з ними з'ясовуємо, чому так сталося. Тому що ми здаємо систему. Приїжджає їхня технічна команда, в тому числі і звуковик. Вони перевіряють повністю всю систему, її готовність, вони роблять технічний саундчек. Жодних зауважень до нас не було. Все було ідеально", - поділився директор UPark.

"У нас колись був Борис Гребенщиков, коли я спитав його стосовно звуку, він сказав, що чудовий звук. Святослав Вакарчук був у фан-зоні і сказав, що схожих емоцій він дуже давно не переживав", - зауважив Ісідоров.

Також директор UPark зауважив, що сьогодні зустрічається зі звуковиками Muse

"Більше того, ми в будь-якому випадку продовжуємо працювати у цьому напрямі. У нас сьогодні брифінги з техніками стадіону, зі звуковиками Muse. Зауважу, що звуковик Muse вважається одним з найкращих звуковиків у світі", - підсумував Ісідоров.

Нагадаємо, що другий день фестивалю UPark відбудеться у п'ятницю, 8 липня. Разом із Muse на сцену вийдуть Poets of the Fall, My Vitriol та Hurts.

Залиште свій коментар

Вибір редакції