Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори "Міс Україна" оголосили, як обиратимуть нову переможницю

Організатори "Міс Україна" оголосили, як обиратимуть нову переможницю

Ім'я нової красуні буде оголошене 30 вересня.

Організаційний комітет конкурсу "Міс Україна", який через недотримання правил дискваліфікував переможницю Вероніку Дідусенко, сьогодні обирав нову "Міс Україну - 2018".

Серед членів журі, яких зібрали сьогодні, четверо були відсутні, але вони також обов'язково проголосують.

За словами організаторів конкурсу, їм на пошту будуть надіслані бланки, де вони поставлять галочки і надішлють назад. Потім буде підрахована загальна кількість голосів і вже завтра буде відомо, хто нова "Міс Україна -2018", яка буде представляти країну на конкурсі "Міс світу" у Китаї.

Проте інтрига, кого оберуть новою "Міс Україна" буде відкрита під час телеверсії конкурсу на каналі 1+1, 30 вересня о 23:30. 

Також, кожному присутньому члену журі були роздані конверти з бланком, де напроти кожного прізвища учасниці є фотографія, де ставиться галочка і обирається та дівчина, яка подобається найбільше.

Однак, з якої кількості дівчат обиратиметься найкрасивіша, не повідомляється.

 

Опубликовано Miss Ukraine / Мисс Украина Четверг, 27 сентября 2018 г.

Цікаво також те, що організатори конкурсу прокоментували заяву Вероніки Дідусенко про те, що вона намагатиметься змінити принизливі та дискримінаційні правила конкурсу "Міс світу", створені 1951 року.

"На сьогоднішній день ми робимо все правильно, тому що у нас конкурс чесний і все буде чесно. Ми виконуємо свої обов'язки перед "Міс світу". Але якщо Вероніка прийде до нас з проханням допомогти, наш комітет завжди відкритий для того, щоб робити, щось добре, то я думаю, що ми не відмовимо", - заявила представниця оргкомітету конкурсу "Міс Україна".

Нагадаємо, сьогодні дискваліфікована Вероніка Дідусенко вперше прокоментувала інцидент.

Відео Ні дискримінації. "Міс Україна", у якої забрали корону, боротиметься за зміну правил конкурсу

За корону не боротиметься, лише проти дискримінаційних правил, що міс має бути не заміжня і без дітей. Вероніка Дідусенко, у якої забрали корону "Міс Україна" через те, що вона приховала дитину і наявність колишнього чоловіка, відповіла на питання журналістів. 

Ні дискримінації. "Міс Україна", у якої забрали корону, боротиметься за зміну правил конкурсу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції