Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори скандального концерту у Харкові прокоментували інцидент із Білик

Вони запевнили, що глядачі просто неуважно дивилися афішу.

Організатори скандального концерту в Харкові, у центрі якого опинилася Ірина Білик, прокоментували інцидент, йдеться у сюжеті ТСН.

Нагадаємо, нещодавно зірка виступала для харківських слухачів. Втім, після концерту незадоволені фанати пішли до організаторів та поліції із вимогою повернути їм гроші за квитки. Шанувальники творчості Білик були обурені тим, що Ірина виконала всього три пісні.

Ірина Білик прокоментувала ситуацію у своєму Instagram. Зокрема, зірка зазначила, що про жоден сольний концерт мови не було. А організатор просто обдурив її фанів.

Організатори скандального концерту також прокоментували ситуацію. Вони запевнили, що глядачі просто неуважно дивилися афішу.

Відео У Харкові люди купували квитки на концерт Ірини Білик, а потрапили на виступ дитячих колективів

Люди виклали за квитки понад тисячу гривень, але бачили артистку лише 10 хвилин наприкінці концерту. Люди стверджують - їх нахабно ошукали. Натомість організатори запевняють: глядачі просто неуважно дивились афішу.

У Харкові люди купували квитки на концерт Ірини Білик, а потрапили на виступ дитячих колективів

У ній, начебто, було зазначено, що це парад зірок, а не сольний концерт Білик. Тому організатори не збираються повертати гроші глядачам. Кажуть, всі витратили на оренду зали. Натомість, вони обіцяють у якості компенсації запропонувати людям квитки на інший концерт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції