Організатори "Євробачення" наголошують на безпеці шоу і шукають винного у допуску Седюка на сцену

Оргкомітет вибачилися перед Джамалою та її командою за форс-мажор.

Витівка пранкера Віталія Седюка під час виступу Джамали у прямому ефірі "Євробачення-2017" спровокувала ініціювання внутрішнього розслідування.

Втім, зазначають організатори конкурсу, перебування на всіх шоу було безпечним. Система  безпеки "Євробачення-2017" спрацювала на високому рівні.  На заході було забезпечено аеропортний рівень безпеки, перевірка глядачів здійснювалась системно та професійно.

Пранкер Седюк перевірявся перед заходом у залу.

"Як і всі відвідувачі цю перевірку пройшов також і громадянин Седюк, про що свідчать дані фото- та відеофіксації. Пройшовши всі ступені перевірки, він не становив загрози для артистів та глядачів шоу, перебуваючи в глядацькій залі під час прямої трансляції фіналу", - йдеться у звернення комітету.

Окрім цього, усі глядачі Євробачення-2017 заходили до головної арени пісенного конкурсу – Міжнародного виставкового центру  винятково за наявністю квитка. Акредитовані журналісти пісенного конкурсу працювали тільки у прес-центрі, не маючи доступу до глядацької зали на саме шоу. 

Наразі через витівку скандаліста та його оголені сідниці у прямому ефірі проводитимуть розслідування.

"Оргкомітет "Євробачення-2017" проводить власне внутрішнє розслідування, про результати якого буде повідомлено додатково", - підкреслено в зверненні.

До речі, подібний випадок, коли глядач із залу вибігає на сцену під час виступу артистів, трапляється не вперше на "Євробаченні". Так, у 2010 році, в Осло, під час виступу представника Іспанії Даніеля Дігеса на сцену вибіг сторонній  чоловік із зали, який підспівував і танцював разом з артистом.

Організатори пісенного конкурсу та ЄМС вибачилися перед конкурсантом з Іспанії та дали йому можливість виступити вдруге.

У Джамали на цей конфуз відреагували спокійно, а організатори повторили свої вибачення до зірки.

"Оргкомітет Євробачення в Україні приносить свої вибачення Джамалі та її команді за форс-мажорний випадок, що стався під час її виступу у прямому ефірі фіналу пісенного конкурсу Євробачення", - підсумовано у зверненні.

Нагадаємо, пранкеру Віталію Седюку оголосили про запобіжний захід внаслідок судового засідання. Скандаліст постане перед служителями Феміди 12-го липня.

ВідеоПредставник Джамали прокоментував можливий штраф чи ув'язнення Седюка

Залиште свій коментар