Організатори "Євробачення" наголошують на безпеці шоу і шукають винного у допуску Седюка на сцену

Оргкомітет вибачилися перед Джамалою та її командою за форс-мажор.

Витівка пранкера Віталія Седюка під час виступу Джамали у прямому ефірі "Євробачення-2017" спровокувала ініціювання внутрішнього розслідування.

Втім, зазначають організатори конкурсу, перебування на всіх шоу було безпечним. Система  безпеки "Євробачення-2017" спрацювала на високому рівні.  На заході було забезпечено аеропортний рівень безпеки, перевірка глядачів здійснювалась системно та професійно.

Пранкер Седюк перевірявся перед заходом у залу.

"Як і всі відвідувачі цю перевірку пройшов також і громадянин Седюк, про що свідчать дані фото- та відеофіксації. Пройшовши всі ступені перевірки, він не становив загрози для артистів та глядачів шоу, перебуваючи в глядацькій залі під час прямої трансляції фіналу", - йдеться у звернення комітету.

Окрім цього, усі глядачі Євробачення-2017 заходили до головної арени пісенного конкурсу – Міжнародного виставкового центру  винятково за наявністю квитка. Акредитовані журналісти пісенного конкурсу працювали тільки у прес-центрі, не маючи доступу до глядацької зали на саме шоу. 

Наразі через витівку скандаліста та його оголені сідниці у прямому ефірі проводитимуть розслідування.

"Оргкомітет "Євробачення-2017" проводить власне внутрішнє розслідування, про результати якого буде повідомлено додатково", - підкреслено в зверненні.

До речі, подібний випадок, коли глядач із залу вибігає на сцену під час виступу артистів, трапляється не вперше на "Євробаченні". Так, у 2010 році, в Осло, під час виступу представника Іспанії Даніеля Дігеса на сцену вибіг сторонній  чоловік із зали, який підспівував і танцював разом з артистом.

Організатори пісенного конкурсу та ЄМС вибачилися перед конкурсантом з Іспанії та дали йому можливість виступити вдруге.

У Джамали на цей конфуз відреагували спокійно, а організатори повторили свої вибачення до зірки.

"Оргкомітет Євробачення в Україні приносить свої вибачення Джамалі та її команді за форс-мажорний випадок, що стався під час її виступу у прямому ефірі фіналу пісенного конкурсу Євробачення", - підсумовано у зверненні.

Нагадаємо, пранкеру Віталію Седюку оголосили про запобіжний захід внаслідок судового засідання. Скандаліст постане перед служителями Феміди 12-го липня.

Представник Джамали прокоментував можливий штраф чи ув'язнення Седюка

Дніпровський суд столиці відпустив Седюка під особисте зобов'язання. Затримали його під час фіналу Євробачення, одразу після того, як Седюк видерся на сцену, де співала Джамала і приспустив штани, показавши мільйонам глядачів у прямому ефірі свою п'яту точку. Пранкеру загрожує штраф або термін до п'яти років ув'язнення. Представник Джамали вважає це надто суворим покаранням.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: