Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори "Євробачення" попросили Україну уникати політичних висловлювань

Відповідну заяву зробив супервайзер конкурсу Йон Ула Санд.

У столиці Швеції Стокгольмі активно триває підготовка до міжнародного музичного конкурсу "Євробачення 2016".

Організатори звертають увагу не лише на номер і пісню учасника, а й ретельно стежать за тим, аби під час пісенного змагання ані хто з конкурсантів не торкався політичної теми.

Тож Європейський мовний союз (EBU), який проводить конкурс, попросив Україну уникати політичних висловлювань напередодні, а також під час "Євробачення".

"Ми попросили українських мовників, щоб жодна політична заява не була зроблена під час конкурсу "Євробачення" або напередодні. Ми також стежитимо за виступом, за графікою і прес-конференціями, щоб переконатися, що конкурс "Євробачення" перебуває  поза політикою. Це правило "Євробачення" і його мета ", - сказав супервайзер конкурсу Йон Ула Санд.

До слова, супервайзер вкотре наголосив, що пісня української конкурсантки Джамали "не порушує правил Євробачення"

"Вона не співає про війну. І якщо ви подивитеся текст пісні, то там нічого немає, що стосувалося б сьогоднішнього дня і Криму. Вона говорить про сталінську епоху і депортацію кримських татар. І це те, що не обговорювалося. Росія також чітко заявляла, що це жорстка дія, розпочата Сталіним", - пояснив він.

Нагадаємо, тим часом Джамала підбирає собі вбрання, у якому виступить в Стокгольмі. Так, співачка вже встигла заінтригувати новими розкішними образами для "Євробачення".

Залиште свій коментар

Вибір редакції