Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Організатори "Євробачення" виступили проти проведення конкурсу в Єрусалимі

У Європі побоюються, що політичні моменти можуть зашкодити репутації конкурсу.

Представники Європейського мовного союзу, який організовує музичний конкурс "Євробачення",  вимагають не проводити змагання в Єрусалимі.

У Європі побоюються, що політичні моменти можуть зашкодити репутації конкурсу і заплямувати бренд, повідомляє Haaretz.

Організатори домагаються проведення заходу в місці, яке не спровокує конфлікти або протести.

Ізраїлю в черговий раз нагадали, що конкурс повинен бути "поза політикою". Правила конкурсу забороняють політичні заклики в піснях та будь-яку політичну агітацію зі сцени.

Проте міністр культури і спорту Ізраїлю Мірі Регев заявила, що або конкурс пройде в Єрусалимі, або шоу взагалі не варто проводити в Ізраїлі.

"За всієї поваги до Європейського мовного союзу, Ізраїль сам має право вирішувати, де буде проходити "Євробачення". Остаточне рішення буде ухвалене прем'єр-міністром", - уточнила Регев.

Зауважимо, що такі розмови виникли у зв’язку з тим, що  Ізраїль і Палестина борються за право визнати Єрусалим своєю столицею, не визнаючи такого права за іншою стороною.

Нагадаємо, за традицією, "Євробачення" відбувається в столицях країн-переможців попереднього року, а оскільки переможницею цьогорічного конкурсу стала представниця Ізраїлю Нетта Барзілай, то і конкурс відбуватиметься у Ізраїлі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції