Орландо Блум розповів, як "просто" познайомився з Кеті Перрі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пару пов'язав чизбургер.

Відомий голлівудський актор Орландо Блум, який не так давно освідчився Кеті Перрі, чи не вперше розповів, як саме познайомився зі співачкою.

Зауважимо, на початку року Кеті Перрі у нічному шоу Джиммі Кіммела згадувала, що з Орландо вони зустрілися на премії "Золотий глобус" 2016 року. Актор тоді взяв один з бургерів з її столу.

Але, як зауважив Блум у інтерв'ю видання Hello, він хотів з'їсти чизбургери Кеті помилково.

Кеті Перрі, Орландо Блум
instagram.com/katyperry

"Я люблю "Золотий глобус", це для мене завжди одна з найвеселіших подій року. Але справедливим буде сказати, що на афтепаті таких заходів алкоголю зазвичай більше ніж їжі, тому тоді я трохи зголоднів. За нашим столом сидів Дензел Вашингтон, і, коли привезли бургери, я не знав, хто їх замовив, а тому запитав Дензела: "Чуваче, можна мені бургер, будь ласка?". І, як не дивно, він дозволив взяти мені один, попередньо перерахувавши їх. Коли ж підійшла Кеті, я їй просто підморгнув і все", - зізнався актор.

Кеті Перрі та Орландо Блум
Getty Images

Проте трохи згодом, за словами актора, коли він був на сцені, подивився на Кеті і вона йому сподобалась.

"Вау! Вона має приголомшливий вигляд", -  подумав тоді Орландо.

Нагадаємо, що Кеті Перрі та Орландо Блум почали зустрічатися одразу після знайомства. Однак за рік вони розійшлися. Згодом у пресі почала з'являтися інформація, що пара знову разом. Їх неодноразово бачили під час побачень. У лютому 2018-го Перрі та Блум поновили стосунки з ініціативи співачки

Залиште свій коментар

Вибір редакції