Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Осадча нас благословила": Мейхер про "роман" з Горбуновим на знімальному майданчику

Екс-"ВІА Гра" зіграє кохану чоловіка Осадчої.

Співачка Надія Мейхер, яка зіграє кохану Юрія Горбунова, розповіла, чи не ревнує через цей екранний тандем дружина Юрія, ведуча Катерина Осадча.

За словами Надії, не те, що не йдеться про ревнощі, Осадча навіть "дала добро" на цей серіальний роман.

"Я вам скажу, що вона не просто нас не ревнує, вона навіть нас благословила! Але подробиці дізнаються глядачі вже у серіалі "Великі Вуйки", - заінтригувала Мейхер, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Юрій Горбунов та Надія Мейхер_2
прес-служба каналу "1+1"

Про закулісся знімань Мейхер зазначила, що актори на майданчику багато жартують, сміються та нерідко імпровізують.

"Це моя не перша роль у кіно, але перша роль комедійна. У мене до цього більшість картин були драматичні, у комедії є своя специфіка. Але я жінка фантазійна, тому у кадрі намагаюся імпровізувати і додавати щось від себе", - розповіла Надія.

ВідеоВід зірки “Віа Гри” до актриси комедійного серіалу: Надія Мейхер розповіла про свою роль у “Великих Вуйках”

Схоже, сім’ї та музики Надії замало. І вона вирішила спробувати себе в новому амплуа – актриси комедійного серіалу! Кого вона грає у «Великих Вуйках» та чому почала вчити французьку і займатися балетом - про це зірка розповість просто зараз у студії "Сніданку з 1+1”.  

Від зірки “Віа Гри” до актриси комедійного серіалу: Надія Мейхер розповіла про свою роль у “Великих Вуйках”

Також глядачам програми Надія розповіла про свої захоплення. Так, за словами Надії, після довгої перерви вона знову повернулася до балету, тому що це найкращий спосіб  увійти в танцювальну форму.

Крім того, вона бере уроки французької мови. Артистка каже, що вже давно виконує пісні французькою, тому вирішили удосконалити свої знання та вимову.

"У кожної людини може виходити щось круто, коли їй це подобається", - з захопленням розповідає артистка.

Нагадаємо, що за сюжетом комедії "Великі Вуйки", ініціативна група гуцулів на чолі з сільським головою Микитюком приїде до Києва, щоб домогтися прокладання дороги до Великих Вуйок. У столиці вуйки зустрінуться із новими персонажами, ролі яких зіграють Арам Арзуманян, Анна Кошмал, Інна Приходько та Артур Логай.

Нагадаємо, тим часом стало відомо, хто з героїв "Останнього москаля" з’явиться у його спін-оффі. Юрій Горбунов у "Великих Вуйках" поєднуватиме дві посади – актора та креативного продюсера.

Залиште свій коментар

Вибір редакції