Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Осадча прикрасила обкладинку глянцю та пообіцяла розповісти "правду"

Зірка заінтригувала прихильників.

Ведуча програми "Світське життя" Катерина Осадча, яка приєднається до благодійного аукціону "Сніданку з 1+1",постала на фронтсторінці журналу.

Зірка "1+1" прикрасила новий номер видання "Теленеделя" у яскравому образі. Увагу прихильників Каті привернула її інтригуюча цитата.

"Я розповім правду першого січня", - пообіцяла теледіва.

До слова, саме у перший день 2017-го року "1+1" покаже святковий карнавал "Світського життя", гостями котрого стануть "Потап і Настя", Dzidzio, тренер "Голосу країни-7" Джамала та багато інших знаменитостей.

Катерина Осадча_4
tv.ua

Осадча привідкрила таємницю над тим, що глядачі побачать в ефірі.

"Разом з карнавалом вони зустрінуть перший день нового, 2017 року. Минулого разу ми дивували несподіваними перевтіленнями артистів. А в цьому глядачі дізнаються всі їхні невідомі таланти і таємниці. Хтось відкриє в собі оперного виконавця, хтось - супергероя, а хтось вперше відверто прокоментує скандальні чутки про особисте життя. На глядачів чекає масштабне двогодинне шоу з яскравими декораціями і видовищними, технічно складними номерами, від яких у мене навіть зараз, коли згадую про знімання, перехоплює дух. І звичайно, це буде дуже красиво", - запевнила вона.

Катерина Осадча_2
tv.ua

За словами ведучої, деякі селебрітіс заради участі у карнавалі змінили свої плани. Під час карнавалу буде багато несподіваних моментів.

"Для номера Дмитра Монатика, який є кумиром молоді, ми потай від артиста запросили бабусь. Старше покоління, здавалося б, навіть не має знати, хто такий MONATIK. Але бачили б ви реакцію Діми, коли з'ясувалося, що вони не тільки люблять танцювати під його музику - знають напам'ять слова! Так що готуйтеся дивитися запальні танці MONATIK і бабусь під пісню "Мокрая девочка"!", - обіцяє Катя.

Катерина Осадча_3
tv.ua

Як зустрічатиме новий рік ведуча поки не знає, втім впевнена, що першого січня дивитиметься карнавал "Світського життя".

Наостанок, Катя відповідаючи на питання про чутки навколо її імені пообіцяла, що "першого січня глядачі дізнаються усю правду".

Нагадаємо, Катерина Осадча знялася у ніжному фотосеті для глянцю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції