Осадча розсекретила особливості нового сезону "Світського життя"

Цикл програм стартує дев'ятого вересня.

Ведуча "Світського життя" Катерина Осадча повернулася з іспанської відпустки та привідкрила завісу таємниці над новим сезоном програми, йдеться у "Сніданку з 1+1".

"Звичайно, від сезону до сезону ми змінюємося. Тим паче, що програмі уже 11 років. Ми стартуємо дев'ятого вересня, стартує новий сезон. Рівно о 22й, на прохання глядачів, тепер у нас буде незмінний час. У новому сезоні буде багато змін", - підкреслила Катерина.

Осадча заінтригувала присутністю зіркових гостей просто у її студії у найближчих випусках.

"Приміром, до мене в студію тепер будуть приходити гості. Не тільки я буду задавати питання на заходах, а й гості приходитимуть до мене. І почнемо ми з 50-річчя Ольги Сумської, а з нею нам є що згадати, тому просто у студії ми будемо згадувати її життя. І, звичайно, будемо отримувати чимало ексклюзивів. Ну і без питань не обійдеться", - запевнила ведуча.

Нагадаємо, Катерина Осадча пригадала, як сумувала за Батьківщиною під час підліткових поїздок закордон.

Катя Осадча згадала перший день незалежної України

Популярна Українська ведуча розповіла, що вже 1 вересня 1991 року вона пішла до нової української школи. Тоді незалежність панувала навіть у повітрі. А також поділилися спогадами, коли вона сумувала за Батьківщиною, працюючи за кордоном манекенницею.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: