Осадча та Горбунов, Кекелія та Дуда: історії зірок, які закохалися на телепроєктах

Осадча та Горбунов, Кекелія та Дуда: історії зірок, які закохалися на телепроєктах

Також, своє щастя на знімальному майданчику знайшли Марина Одольська та Євген Іванов.

Коли в багатьох від камер і софітів відбирає мову, у наших героїв – зупинилося серце від кохання.

А свідками цих історій стали мільйони телеглядачів. Зокрема, знайшли своє кохання на знімальному майданчику Катерина Осадча та Юрій Горбунові і Віра Кекелія зі співаком Романом Дудою. Про це йдеться у програмі "Життя відомих людей".

Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Фото: instagram.com/kosadcha

Саме за лаштунками шоу "Голос. Діти" телеведучі Катерина Осадча та Юрій Горбунов уперше за 12 років знайомства подивилися одне на одного не як колеги.

"Я то в гримерочку зайду, то "може тобі кави зробити?". І вона: "Ну зроби". Зробив кави. Потім: "Може давай текст почитаємо?". "Ну давай прочитаємо", – пригадав Горбунов.

Із фіналом "Голосу" наближався й фінал скромних залицянь Горбунова. В один зі знімальних днів Юра зробив серйозний крок – з’явився в павільйоні з розкішним букетом тюльпанів: "Я потім в неї питав: "А ти взагалі як, ти себе так повела, ніби очікувала отримати цей букет". Вона каже: "Я чекала вже друге чи третє знімання!!!".

Та повірити в те, що Осадча й Горбунов – пара, не міг ніхто. Навіть вони самі: "Інколи вранці прокидаюся: "Осадча, це шо – ти? Моя дружина?".

Службовий роман телеведучих швидко переріс у міцне кохання. А вже за декілька місяців країна дізналася: Катя та Юрій чекають на дитину. Свого синочка новоспечене подружжя назвало Іваном. Зіркові батьки насолоджуються кожною миттю дитинства малюка, бо, попри напружений графік, завжди виділяють час для головного – сім’ї.

Фото: instagram.com/gorbunovyuriy

Віра Кекелія та Роман Дуда

Фото: instagram.com/kekeliavera

Ведуча "ЖВЛ", зірка жіночого кварталу Віра Кекелія і співак Роман Дуда - теж поповнили список солодких парочок, яких об'єднав "Голос". От тільки тоді, 2017-го, Віра про стосунки навіть думати не могла, бо прийшла на проєкт, аби зцілити душу після гіркого розставання. І все ж, що має статися, те станеться. Роман просто не зміг устояти перед красою своєї конкурентки Віри. Каже, тоді йому шалено сподобалася її зачіска.

А от Віра - спочатку цуралася кучерявого прихильника, бо вважала його занадто гордовитим. "І взагалі, якийсь він самовпевнений такий засранець типовий просто", – думала тоді вона.

Схоже, Роман викликав у Віри надто сильні емоції – коли їй не сподобався виступ Дуди, що вона не стрималась і сказала про це музиканту просто в очі. Але жорстока правда не образила Романа, а навпаки – приголомшила. Саме в той момент він зрозумів, Віра – його доля: "Вона приїхала і сказала свою думку. Спробувала допомогти мені вирішити цю проблему, і я подумав, що я хочу прожити з цією жінкою своє життя".

Роман і Віра одружилися менше ніж за рік після першої зустрічі. І вже виховують синочка Івана.

Фото: пресслужба Віри Кекелії

Марина Одольська та Євген Іванов

Фото: instagram.com/odolskaofficial

У 90-х Марина Одольська була суперзіркою. Та успіх – це не завжди про щастя. Справжнє кохання їй судилося знайти в 36 років. Сталося це на першому "Голосі країни". Одольська працювала на проєкті беквокалісткою, а її майбутній чоловік Євген Іванов – звукорежисером. Втім, спершу майбутні закохані не потоваришували та сильно сварилися.

Та всі сварки між колегами несподівано розвінчала донечка Одольської від попереднього шлюбу. Співачці доводилося брати 5-річну Любу на роботу. Поки мама на сцені, за дівчинкою наглядав той самий звукорежисер Женя. Поступово крига між Одольською та Івановим почала танути.

"Потім на якомусь із останніх ефірів Любаша потрапляє до лікарні з отруєнням. Мені випадає Женін номер. Він каже за годину я буду. З ліками, з продуктами", – поділилася Марина.

Учинок Євгена остаточно переконав співачку: поряд із нею – чоловік її мрії. Вони побралися одразу після того, як Марина нарешті отримала документ про офіційне розлучення зі співаком Сергієм Манеком. Разом пара вже 10 років і впевнена, що це – лише початок їхньої неймовірної історії.

Володимир Пресняков і Наталя Подольська

Фото: instagram.com/presnyakovvladimir

А цим двом колегам по сцені довелося заїхати аж до Франції, аби розгледіти свою долю. Володимир Пресняков і Наталя Подольська вперше зустрілися на зніманнях реаліті-квесту "Великі перегони". Боролися за перемогу в одній команді. Як адреналін збурював кров і почуття, закохані згадали у "Секреті на мільйон": "Ми сиділи на трибунах і Наташа проходила. І я чомусь на "ви" сказав: "Здрастуйте, Наталіє, присядьте, будь ласка". І раптом вона бум - і сідає".

Під кінець знімального дня Пресняков уже геть утратив голову від 23-річної красуні, зрозумів, що не хоче її відпускати, але ляпнув таке: "Крихітко, не хочеш покувиркатися в басейні?". Пресняков уже готувався до дзвінкого ляпаса. Та несподівано Наталя на оригінальні залицяння відповіла взаємністю.

Фото: instagram.com/nataliapodolskaya

Але гепіенд в історії цієї пари стався не одразу. На проєкті Наталя й гадки не мала, що її коханий чоловік одружений. Тож коли дізналась, одразу порвала зі співаком. Вони не спілкувалися пів року. За цей час Володимир устиг розлучитись, а Наталя зрозуміла, що жити без нього вже не зможе.

"Я абсолютно не могла перебувати в квартирі одна. Я засинала в сльозах і прокидалася в сльозах", – зізналася Подольська.

Змучена розлукою, Подольська наважилася зателефонувати Володимиру. Цей дзвінок і став початком їхнього нового, сповненого щастям життя – життя разом.

Закохалися на телешоу: хто з зірок знайшов кохання на телепроєкті

Закохалися на телешоу: хто з зірок знайшов кохання на телепроєкті

Повʼязані теми:

Наступна публікація