Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірки першими оцінили анімаційну пригоду "Як приборкати дракона 3".

У середу, 20 лютого в прем'єрному кінотеатрі "Оскар" відбулася гала-прем'єра анімаційної пригоди "Як приборкати дракона 3".

Першими серед зірок стрічку оцінили Катерина Осадча, Лідія Таран, Сергій Лещенко, Олексій Душка, Олександр Попов, Єгор Крутоголов, Поліна Ткач, Євген Янович, Даша Коломієць, В'ячеслав Соломка, Маша Корогодська, Сальто Назад, Вікторія Булітко, Євген Сморигін, Соломія Вітвіцька, Сергій Писаренко, Максим Неліпа, Євген Гашенко і багато інших знаменитостей.

Про фільм:

Далеко не завжди дракони та люди жили в мирі та гармонії. Багато років вони воювали, не розуміючи, як можна існувати разом. Але завдяки Іккінгу, молодому синові вождя людей Стоїка, нарешті було досягнуто спокій. Він разом зі своїм рідкісним драконом нічною фурією на прізвисько Беззубик змогли помирити людей і драконів, змусили їх жити разом і ділити острів, їжу та ціле життя одне з одним. Навіть виявилося, що Беззубик не такий і унікальний – існує самка його виду, денна фурія, і між ними явно зароджується симпатія...

Проте щастя не могло тривати вічно – на острів насувається ціла армада мисливців за драконами, які хочуть усіх їх винищити. Якщо не знайти міфічний Прихований світ, де, за чутками, є тисячі драконів, перемогти в цій війні буде неможливо. Люди повинні захистити своїх драконів.

На екранах мережі кінотеатрів "Оскар" фільм "Як приборкати дракона 3" стартує з 21 лютого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції