Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Оскар-2020": номінантів та гостей залишать без м'яса та води у пластику

Академія таким чином вирішила "скоротити вуглецевий слід".

Лишається трохи більше тижня до початку головної кінопремії року – "Оскар-2020".

Цього року, окрім того, що у церемонії не буде ведучих, змін зазнало й меню, яким пригощатимуть гостей та номінантів. Так от, страви на церемонії будуть винятково вегетаріанськими – жодного м'яса та риби.

Окрім того, на премії не подаватимуть воду у пластикових пляшках.

"Протягом останнього десятиліття Академія намагалася скоротити вуглецевий слід, і за останні сім років у "Оскара" він був нульовим. Ми продовжуємо розширювати наш план стабільного розвитку з кінцевою метою стати вуглецево-нейтральними", - так своє рішення стосовно меню пояснили у Американській кіноакадемії.

Оскар меню
Getty Images

І все ж таки затятим прихильникам стейків і червоної риби хвилюватися не варто: про них Академія також подбала. Так, на традиційній вечері після "Оскара" на Губернаторському балу меню складатиметься на 70 відсотків з рослинної їжі і на 30 - з їжі тваринного походження.

Нагадаємо, що 92-га за рахунком церемонія вручення нагород премії "Оскар-2020" відбудеться у ніч проти 9 лютого. Трансляція 92-ї церемонії стартуватиме о 20-й годині за місцевим часом та о 3-й ночі 10 лютого за київським. ТСН.ua стежитиме за церемонією і повідомлятиме найсвіжіші новини з головної кіноподії року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції