Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оскароносний фільм "Паразити" потрапив до Книги рекордів Гіннеса

Картина режисера Пон Чжун Хо була представлена у шести номінаціях.

Драма південнокорейського режисера Пон Чжун Хо "Паразити" на цьогорічній премії "Оскар-2020" перемогла у чотирьох номінаціях з шести, у яких була представлена.

Однак на цьому тріумф стрічки не закінчився. Так, фільм потрапив до Книги рекордів Гіннеса, про що стало відомо з Twitter щорічного довідника рекордів. Картина була вшанована як єдина, яка здобула перемогу одночасно і як "Найкращий фільм" і як "Найкращий фільм іноземною мовою".

Зауважимо, що окрім двох вище загаданих номінацій, "Паразити" також забрали статуетку у номінаціях "Найкращий режисер" і "Найкращий оригінальний сценарій". Нагадаємо, що головна кінопремія року "Оскар-2020" минула у ніч проти 10 лютого. Церемонія, як і минулого року, відбувалась без ведучого, а нагороди лауреатам вручали зірки західного кіно.

До речі, престижну нагороду отримала й українка Олена Андрейчева, яка дісталася їй у номінації "Найкращий документальний фільм" – а саме за картину "Навчання катанню на скейтборді у воєнній зоні", яка розповідає про життя афганських дівчат.

Залиште свій коментар

Вибір редакції