Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Останній москаль" та "Все одно ти будеш мій" стали найкращими серіалами 2015-го року

Стрічки від 1+1 Production стали лідерами за переглядами.

За результатами 2015 року одразу 2 продукти виробництва 1+1 Production потрапили у ТОП-15 серіалів 2015 року – "файна патріотична комедія" "Останній москаль" та 4-серійна мелодрама "Все одно ти будеш мій".

Патріотична комедія "Останній москаль" стала лідером у 2015 році одразу за двома аудиторіями дослідження лідирує одразу за двома аудиторіями дослідження - 18-54, 50 тис+ і 14-49,50 тис+, пише "Медіабізнес".

"Останній Москаль"_3
прес-служба каналу "1+1"
Серіали від 1+1 Production увійшли до топового рейтингу

Зазначимо, що серіал став найпопулярнішим продуктом останніх років на українському телебаченні. Прем'єра серіалу відбулось навесні 2015 року на "1+1".

Також лідером року стала 4-серійна мелодрама "Все одно ти будеш мій". В день прем'єри, яка відбулась на "1+1" восени 2015 року, серіал переглянуло більше 8 млн українців.

"Останній Москаль"_2
прес-служба каналу "1+1"
Серіали від 1+1 Production увійшли до топового рейтингу

Уже цієї весни глядачі телеканалу "1+1" побачать в ефірі довгоочікуваний другий сезон серіалу "Останній москаль". Як повідомлялось раніше, Великі Вуйки очікують великі потрясіння – у колоритне карпатське село приїде батько Валери, багатий московський бізнесмен Дмитро, брат Івана Петрука.

Нагадаємо, "Останній москаль" Ігор Скрипко розповів, як до його ролі поставилися на батьківщині у Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції