Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Останній Москаль": Юрій Горбунов став креативним продюсером нової частини патріотичної комедії

Продовження серіалу матиме назву "Великі Вуйки".

Відомий український шоумен, актор та ведучий найрейтинговіших розважальних проектів Юрій Горбунов, став креативним продюсером нової частини патріотичної українськомовної комедії "Останній москаль", знімання якої розпочалися наприкінці листопада.

Продовження улюбленого серіалу вийде на телеканалі "1+1" під назвою "Великі Вуйки", у якому глядачі переживуть із жителями села небувалу пригоду – поїздку до столиці України.

Останній Москаль, Горбунов_1
прес-служба каналу "1+1"

Як розповідає Горбунов, робота над продовженням серіалу "Останній москаль" стала довгоочікуваною та захопливою не лише для нього, але й для всієї творчої команди.

Останній Москаль, Горбунов_3
прес-служба каналу "1+1"

"Зробити продовження серіалу у тому вигляді, яким він був, зараз було б вже складно – минув певний час, і ситуація в країні змінилася. Коли ми проговорювали ідею з продюсерами стрічки Дариною Жуковою та Оленою Єремєєвою дійшли згоди, що це вже не будуть пригоди того самого Москаля, а пригоди інших знайомих героїв у нових екстремальних обставинах. Але з’являться у "Великих Вуйках" й нові персонажі. Сценаристи так закрутили історію, що це буде дуже круто і сучасно", - зазначив креативний продюсер.

Останній Москаль, Горбунов_4
прес-служба каналу "1+1"

Як зазначила Дарина Жукова, головний продюсер сценарних розробок та супроводу виробництва телеканалу "1+1", робота із сценарною групою, принесла задоволення усій творчій групі.

"Дуже легко працювати зі сценаріями, які любиш з перших рядків. Тому велика подяка групі авторів, які змогли зробити цю історію такою близькою, такою живою та дуже веселою", - зауважила Жукова.

Останній Москаль, Горбунов_5
прес-служба каналу "1+1"

Цікаво, що у першому та другому сезонах "Останнього москаля" Юрій Горбунов виконав одразу дві ролі – Івана Петрука, а також його брата-близнюка Дмитра.

Нагадаємо, авторами сценарію серіалу "Великі Вуйки" став Микола Куцик, Олексій Приходько та Ярослав Стень, які створювали й оригінальну історію. Виробництвом серіалу займається "1+1 Продакшн".

Останній Москаль, Горбунов_6
прес-служба каналу "1+1"

Нові подробиці роботи над проектом творча команда обіцяє повідомити вже незабаром.

Нагадаємо, перший сезон "Останнього москаля", прем'єра якого відбулася навесні 2015 року, став найпопулярнішим телепродуктом останніх років на українському телебаченні. Стрічку подивилося 17,6 млн глядачів, що становило 46% від усіх глядачів по аудиторії 4+.

Залиште свій коментар

Вибір редакції