Остап Ступка не просив руки на 20 років молодшої за себе дружини у її батьків

Актор зізнався, що із тестем стосунки налагодив не відразу.

Український актор Остап Ступка, який у квітні повів молодшу за себе на 20 років кохану під вінець, щасливий у четвертому шлюбі, йдеться у "Світському житті".

Зірка нещодавно повернувся із Індіїї, де раніше ніколи не бував, та зізнався, що там його вразив храм Шиви та ринки спецій.

Остап розповів, що наразі із молодої дружиною Дашею вони щасливі, закохані та дивляться з оптимізмом в майбутнє.

Актор не відчуває різниці у віці між собою та обраницею.

"Напевно, в силу того, що займаюся творчою професією. Даша - також людина творча, а творчі люди - це діти, які виросли, але відчуття світу не змінили. Тому це нівелює різницю", - запевнив Ступка.

Вже вчетверте одружений Остап зізнався, що не просив руки коханої у її батьків.

"Я не просив, взяв і пішов. З мамою Даші ми майже одразу знайшли спільну мову. З батьком було трохи складніше. Тут зрозумілі речі і ніхто не має права ображатися. В мене підростає Устина і я розумію, що теж можу опинитися в такій ситуації. Але зараз все чудово, ми спілкуємося", - наголосив він.

У питанні стосовно спільних дітей із Дар'єю Ступка покладається на Божу волю та не виключає варіанту себе у ролі багатодітного тата.

"Скільки Бог дасть. З десяток, значить, будемо викручуватися якось, бо всіх треба ставити на ноги", - підсумував актор на запитання Каті Осадчої про бажану кількість дітлахів.

Нагадаємо, до весілля у молодої коханої Ступки через нього були напружені стосунки із батьками.

ВідеоЯк Остап Ступка освідчувався своїй четвертій дружині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: