Отакої: Анджеліна Джолі передумала розлучатися та хоче повернути Пітта - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Шлюборозлучний процес пари триває вже майже три роки.

Голлівудська акторка Анджеліна Джолі, яку нещодавно вперше за довгий час помітили у компанії екс-чоловіка Бреда Пітта, виявляється спеціально затягує шлюборозлучний процес, який триває майже три роки.

Як повідомив інсайдер із оточення пари виданню The Sun, причиною такого довгого процесу є те, що акторка хоче повернути Пітта.

Бред Пітт та Анджеліна Джолі
Associated Press

"Анджеліна дала зрозуміти Бреду, що хоче знову бути з ним. Вона мріє возз'єднати сім'ю і дати другий шанс їхньому шлюбу. Ось чому Джолі затягує з розлученням і ускладнює справу". - передає виданян слова інсайдера.

Тому, Анджеліна власне і висуває Бреду все нові претензії. Так, нещодавно з'явилась інформація, що Джолі вимагала від актора компенсацію за те, що пожертвувала заради нього своєю кар'єрою, а також заявила, що колишній чоловік отримав акторський успіх і гонорари багато в чому завдяки їй.

Бред Пітт та Анджеліна Джолі
Associated Press

Проте повідомляється, що актор, своєю чергою, не зацікавлений у відродженні шлюбу. Він готовий підтримувати дружні стосунки з екс-дружиною заради дітей і мріє скоріше завершити судову тяганину. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Анджеліна Джолі та Бред Пітт попросили суд поділити шлюборозлучний процес на дві частини, винісши рішення по сімейним статусом без розгляду всіх аспектів справи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції