Отакої! У мене ж не було шкарпеток: Камберберч показав, як треба реагувати на безглузді подарунки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Актор провів кумедний майстер-клас.

Відомий британський актор Бенедикт Камбербетч, який невдовзі втретє стане батьком, перед різдвяними святами вирішив показати, як треба реагувати на невдалі презенти.

Майстер-клас актор провів в ефірі розважального інтернет-каналу The Hook.

У ролику Бенедикт у святковому антуражі зі щасливою посмішкою розпаковує подарунки і "щиро" радіє непотрібним книжкам, яскравій гавайській сорочці, чайнику для заварювання і навіть парі шкарпеток, йдеться у сюжеті "Сніданку 1+1".

У коментарях Камбербетч пояснює, як саме і що треба хвалити і як налаштувати себе на потрібний настрій, щоб не образити дарувальника і не зіпсувати йому і собі свято.

"Отакої! У мене ж не було шкарпеток. Ідеально. Мій улюблений колір! Ти просто душка, ти моя гардеробна фея", - з захватом радіє новим шкарпеткам кумедний актор у відео.

Актор радів свічці та енциклопедії для чайників з програми Exel.

ВідеоБританський актор Бенедикт Камбербетч показав, як реагувати на непотрібні подарунки

Що робити, коли дарують зовсім непотрібні речі? Британський актор Бенедикт Камбербетч, ймовірно, таких подарунків отримував чимало. Адже він вирішив показати, як треба реагувати на невдалі презенти.

Британський актор Бенедикт Камбербетч показав, як реагувати на непотрібні подарунки

Проте деякі презенти все-таки змогли його здивувати. Наприклад, гавайська футболка з неймовірно яскравим принтом. Бенедикт зізнався, ця річ ніколи не потрапить до його гардероба.

Але зрештою актор вгамував свої емоції і зазначив – отримуючи подарунок, треба пам’ятати, що за ним приховане бажання людей зробити приємне і не має значення, чи потрібна вам ця річ, чи ні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції