"Отримав, що хотів": Анджеліна Джолі пристала на умови Бреда Пітта з опіки над дітьми - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зіркове екс-подружжя нарешті змогло знайти спільну мову в питанні опіки над шістьма дітьми.

У дворічному шлюборозлучному процесі Анджеліни Джолі та Бреда Пітта, які днями підписали остаточну угоду з опіки над дітьми, з'явились подробиці того, як поділили дітей зірки.

Буквально днями, за повідомленнями Us Weekly, Енджі і Бред підписали договір, згідно з яким 54-річний актор "отримав, що хотів", натякаючи на те, які титанічні зусилля Бред доклав в боротьбі за право спільної опіки над дітьми: 17-річним Меддоксом, 15-річним Паксом, 13-річної Захарою, 12-річної Шайло і десятирічними Ноксом і Вів'єн.

Анджеліна Джолі з дітьми
Getty Images
Анджеліна Джолі з дітьми

"Анджеліна пристала на його умови і відмовилася від одноосібної опіки. Тепер він має законне право проводити час з дітьми", - розповів інсайдер.

Угода передбачає, що тепер Бред може спокійно спілкуватися з дітьми без сторонніх, і всі важливі питання щодо дочок і синів разом із Джолі вирішуватимуться разом.

Близькі до знаменитостей особи повідомили, що актори навіть встановили на свої телефони спеціальний додаток для розлучених батьків, який узгоджує розклад зустрічей.

Нагадаємо, якщо дітей подружжя нібито поділило, то допоки не ясно, як зірки розділять майно та гроші, оскільки шлюбний договір вони не укладали, що ускладнює процес. Джолі вже  звинуватила Пітта в тому, що він не сплачує аліментів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції