Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Отруєння Барі Алібасова називають "фейковим" - ЗМІ

Артист міг інсценувати своє отруєння.

Російського продюсера Барі Алібасова, який нещодавно отямився після отруєння засобом прочищення труб, звинувачують у брехні та піарі, буцімто він розіграв усіх.

Як заявляє ексдиректорка Джигурди Антоніна Саврасова, інцидент Барі Алібасова є "фейком". Про це пише kp.ru.

Саврасова повідомила, що артист виявився "генієм піару". Також вона підмітила, що інцидент з отруєнням продюсера збігся з 30-річчям гурту "На-На" і їхнім ювілейним гастрольним туром.

Навіть лікарі гастроентерологи та доктори медичних наук доводять, що Барі Алібасов після опіку засобом для прочищення труб не міг так швидко відновитися.

"Алібасов не міг так швидко прийти до тями, оскільки повне руйнування тканин стравоходу часто призводить до летального результату. А якщо хворий виживає, то йому видаляють стравохід. Крім того, після того, що сталося продюсер не мав змарнілий вигляд і у нього навіть не змінився голос", - розповідає лікар Віталій Румянцев.

Варто відзначити, що після того, як Барі Алібасова виписали з лікарні, артист навіть взяв участь в декількох ток-шоу на телебаченні.

Нагадаємо, днями Барі Алібасов після отруєння вирішив позбавити сина спадщини. Подейкують, що син продюсера намагався нажитися на хворобі батька.

Залиште свій коментар

Вибір редакції